Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Уряд Данії передав Україні всі свої гаубиці

Категорія:

Україна отримала від Данії гаубиці французького виробництва Caesar, які відмінно зарекомендували себе на фронті. У Міноборони України висловили вдячність Данії за військову допомогу.

У своєму повідомленні на Твіттері Міноборони опублікували відео, як працює гаубиця Caesar, а також передачу її в Україну.

Прем’єр-міністерка Данії Метте Фредеріксен 30 січня здійснила візит до України й разом з Володимиром Зеленським побувала на півдні нашої країни. Під час брифінгу в Одесі Фредеріксен оголосила про передачу Україні Caesar.

Крім того, Данія вирішила приєднатися до танкової коаліції. Фредеріксен запевнила, що Данія буде підтримувати Україну всім, чим потрібно.

Наші інтереси: 

Україну підтримують у війні з Росією усі європейські країни. У скандинавських країн від обіцянок до дій, як виявилося, займає найменше часу.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи