Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Лише кожен десятий німець готовий стати на захист своєї країни

Категорія:

Лише 5 % німців пішли б добровольцями на військову службу. Майже кожен четвертий німець (24 %) у разі війни якнайшвидше покинув би країну. Кожен третій (33 %) німець у разі війни намагався б продовжувати нормальне життя, наскільки це можливо. І лише кожен десятий німець готовий захищати свою країну зі зброєю в руках.

Згідно з результатами опитування, проведеного на замовлення агентства dpa, у разі військового нападу на Німеччину кожен десятий громадянин цієї країни був би готовий воювати зі зброєю в руках, пише wojskonews.

11 % респондентів зізналися, що вони стали б добровольцями й допомагали б країні якимось іншим способом, окрім військової служби.

У разі війни покинути свою країну були б готові більше молодих людей, ніж осіб старшого віку. Готовність допомогти країні, навіть не зі зброєю в руках, більш помітна серед людей у віці понад 60 років, ніж серед молоді.

Соціологи не виявили істотних відмінностей у відповідях респондентів зі східної та західної частин Німеччини.

У 2019 році 55 % німців хотіли, щоб Європа захищала себе в майбутньому без допомоги США, 48 % навіть висловилися за частковий або повний вивід американських військ з Німеччини. 

Нагадаємо, на початку цієї війни німецькі еліти дуже боялися, що Україна переможе, а Росія розпадеться.

Зауважимо, що переможена Німеччина дозволила, щоб десятиліттями на її території плодилися шпигуни та агенти російського впливу, дозволяла різні візові преференції та режими особливого сприяння для росіян.

Кремль монополізував у своїх інтересах пам'ять про Другу світову війну в Німеччині.

 

Наші інтереси: 

Приклад того, як вплинула поразка Німеччини у Другій світовій війні на декілька поколінь німців. Нав'язане відчуття вини та інші комплекси демонструють дивну поведінку німців. У розмовах про історичну відповідальність Німеччини німці згадують винятково Росію.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Іван Андрійович.
0
Ще не підтримано

Це не дивно, уся гейропа така. НАТО це міф, зброя є але немає воїнів. Воїни в Україні, нажаль без зброї.

Коментарі

Зображення користувача Іван Андрійович.
0
Ще не підтримано

Це не дивно, уся гейропа така. НАТО це міф, зброя є але немає воїнів. Воїни в Україні, нажаль без зброї.