Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Meta блокує фото і відеодокази злочинів РФ у соцмережах. Мінцифри звернулося із відкритим листом до компанії

У той час, коли російська пропаганда залишається в полі зору, пости української медіаспільноти (чомусь?) стали чутливим контентом для світу. Міністерство цифрової трансформації України закликає компанію Meta відкрити для користувачів з України правила модерації українського контенту і поділитися списком заборонених слів, які алгоритми соцмереж розцінюють як неприйнятні.

 

19020402.jpg

Photograph: Chesnot/Getty Images

Відкритий лист розмістили на офіційному сайті відомства:

З першого дня війни українські блогери, журналісти та активісти висвітлюють перебіг повномасштабної війни в Україні. Діють як єдиний інформаційний фронт. Проте вони часто стикаються з блокуванням контенту про російське вторгнення у Facebook та Instagram. Увесь цей час команда Мінцифри допомагає розблоковувати пости та акаунти, але це не вирішує проблему глобально. Контент блокується через автоматичні алгоритми, неякісне модерування та надмірну активність російських ботів, що скаржаться на публікації.

Тому Мінцифра звернулася з листом до Президента з глобальної політики корпорації Meta Ніка Клегга щодо модерації українського контенту.

«У той час, коли російська пропаганда залишається в полі зору, пости української медіаспільноти стали чутливим контентом для світу.  Соцмережі створені для того, щоб розповідати правду. Але не можемо це робити достатньо, коли політики соціальних мереж створені лише для мирного часу. Ми розуміємо політику Meta щодо ненависті, але вважаємо несправедливим блокування акаунтів та приховування постів. Ми знаємо, що Україна переможе. Але із вашою допомогою це станеться набагато швидше», — зазначив Віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Головне прохання — відкрийте для українських користувачів правила з модерації українського контенту. А також поділитися списком заборонених слів, які сприймаються системою як неприйнятні. Це дозволить уникнути масових блокувань.

Нагадаємо, що Meta підтримує Україну з перших днів війни. Компанія продемонструвала свою проукраїнську позицію і зробила доступним Facebook для iOS українською. А цього тижня разом з Дія. Бізнес запустила навчальну платформу для місцевого бізнесу, де підприємці можуть безоплатно проходити курси та тренінги від компанії.

Наші інтереси: 

Важливість соцмереж у розповсюдженні інформації.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Костянтин Струк.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Чому сайт дублює коментарі? Я ж пишу один раз?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.
4.5
Середнє: 4.5 (2 голосів)

Чи є сенс сумніватися у щирості Мета, якщо компанія підтримує Україну? Якщо річ у російських ботах, то доходить до абсурду. Якийсь час тому я зберіг у Фейсбуку публікацію цілком невинного змісту, який не стосується ні війни, ні політики, ні росії. Стаття була про користь керобу - порошку з плодів ріжкового дерева, про який вже йшлося на Оглядачі. Незабаром я з подивом помітив, що публікацію забанили з мотивуванням: містить контент чутливого змісту. Це була не така цінна публікація, щоби підіймати через неї скандал, але неприємний осад, як то кажуть, лишився.
Можливо, ФБ знайшов щось "чутливе" не у самій публікації, а на сторінці. Зрештою, розумом тепер не зрозуміти не лише росію.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Костянтин Струк.
5
Середнє: 5 (1 голос)

Чому сайт дублює коментарі? Я ж пишу один раз?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Найкращий коментар (який отримав найвищу оцінку) повторюється під самою статтею. Якщо більше коментарів нема, то перший коментар автоматично вважається найкращим. 

Костянтин Струк wrote: Чому сайт дублює коментарі? Я ж пишу один раз?

 

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

На жаль, ця проблема залишається і дотепер!
Сьогодні розмістив на своїй сторінці два свіжих відео з російсько-української війни і тут же отримав попередження, що "контент не відповідає стандартам спільноти" і "містить мову ненависті". Мені було запропоновано прибрати публікацію. Але я відмовився і вибрав опцію "ігнорувати" попередження)
Поки що відео не прибрали))

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!