Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

«Єсть пряме попадання в ціль»: як працює артилерія під Харковом (відео)

Розвідка, артилерія, розвідка, піхота, зачистка. Приблизно такий вигляд зараз має схема роботи української армії на війні. Одна з найефективніших моторизованих бригад знаходиться зараз на схід від Харкова. Тут російські війська відтісняють до кордону.

«Я б далі пішов, – каже нам “Баракуда”, командир дивізіону, – але це ж видніше вищому командуванню, а там вищому».

Артилерія в ланцюгу ефективності української армії грає ключову роль, адже здебільшого російсько-українська війна – це війна артилерій.

hromadske стає свідком вогневої підтримки піхоти, яка контратакує, щоб звільнити наступне українське село. Спочатку розвідка, потім вказують цілі, потім працюють «Гвоздики».

Відмінність війни 2022-го від війни 2014-2015 років, де теж працювали артилеристи, – зараз майже одразу після роботи української артилерії по цих позиціях починає бити російська артилерія. Тому працювати треба дуже ефективно. Зараз вважається ефективним – це щонайбільше три постріли на ціль. А ще – дуже швидко, щоб самому не стати ціллю.

Наші інтереси: 

Робота Української Армії заслуговує найкращих винагород. Слава ЗСУ!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи