Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Британія передасть ЗСУ безпілотники Malloy T150, здатні доставляти обладнання військам на передову

Категорія:

У межах нового пакету військової допомоги Велика Британія передасть Збройним силам України безпілотники Malloy T150, які здатні доставляти обладнання та боєприпаси військам на лінію фронту. Як повідомляє The Time, безпілотники виготовляє британська компанія Malloy Aeronautics.

Безпілотники мають дальність польоту 70 км та можуть нести до 68 кг обладнання. Модель Т150 здатна працювати в автономному режимі 36 хвилин. Вантажним дроном можна керувати з ноутбука, використовуючи точки на карті для визначення маршруту польоту, пише Українська асоціація власників зброї.

"Безпілотний літальний апарат T150 був розроблений для найскладніших військових умов, продемонструвавши роботу в арктичних умовах, пустелі та на морі. Здатність надійно підіймати 68 кг за будь-якої погоди дозволяє T150 доставляти вантажі у будь-яке місце. Завдяки знімному акумулятору вам не потрібно чекати кілька годин, щоб відправити машину назад, що збільшує швидкість вантажоперевезень", – деталізує компанія Malloy Aeronautics.

Дрон може приземлитися і вивантажитися, або вантаж може бути скинутий під час польоту. Безпілотник компактний, його можна скласти в спеціальний чохол.

Дрони пройшли випробування Королівської морської піхоти Британії. Безпілотники входять до частини нового пакету військової допомоги, про яку оголосив прем’єр-міністр Борис Джонсон.

Про новий пакет військової допомоги Великої Британії у розмірі 300 мільйонів фунтів стерлінгів (375 мільйонів доларів), стало відомо 3 травня.

Наші інтереси: 

Велика Британія щедро підтримує Українську Армію зброєю, а Україну підтримує політично. Новий потужний союзник України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи