Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 5
  • Переглядів: 5

Треба легалізувати автоматичну та короткоствольну зброю одразу після війни, – депутат Веніславський

Категорія:

Світ:

Наразі рівень озброєння громадян України, зокрема, автоматичною та трофейною зброєю, яку здобули у бою – дуже високий. Про це в ефірі 24 каналу сказав народний депутат Федір Веніславський і наголосив, що підтримує можливість, щоб українці володіли і автоматичною, і короткоствольною нарізною зброєю.

22042002.jpeg

Трофейна зброя

"Я послідовно виступаю за можливість громадян України мати у власності будь-яку зброю, окрім важкої" – зазначив Веніславський.

Тож він переконаний, що вже після завершення війни буде можливість виступити за легалізацію автоматичної зброї. Можливо, навіть і до закінчення воєнних дій.

"Але вона безумовно має бути облікованою та відстріляною, тобто щоб була можливість її ідентифікувати у випадку вчинення злочинів", – пояснив нардеп.

Відео розмови:

Наші інтереси: 

Давнє питання по легалізацію зброї для українців нарешті має бути вирішено. Якби у Бучі у людей була зброя, чи було б стільки вбитих? На Київщині місцевий житель самостійно ліквідував 12 окупантів і весь екіпаж БТР.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи