Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Російських “відказників” командири окупаційних підрозділів росії залякують репресіями проти їхніх родичів

Збільшується кількість російських окупантів, які відмовляються від подальшої участі у війні в Україні. Командири залякують їх репресіями проти родичів. Методи  СРСР, які застосовувалися у совєтсько-німецькій війні 1941-1945 років, залишилися. Мордор залишається Мордором.

На Херсонщині та Миколаївщині в окупаційних підрозділах, які брали участь у безпосередніх бойових зіткненнях з українськими воїнами, різко збільшується кількість так званих “відказників”. Побачивши реальну силу захисників України та зрозумівши свої найближчі перспективи, окупантів вже не цікавить легкий заробіток та можливість мародерства, які їм обіцяли перед вторгненням в Україну.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Воєнна розвідка України фіксує зростання відмов окупантів від подальшої участі у війні. Усвідомлюючи своє майбутнє, “освободители” також масово звертаються до своїх родичів з проханням посприяти їх поверненню додому.

Командири окупаційних підрозділів намагаються ізолювати “відказників”, які відмовляються від подальшої участі у війні, від решти особового складу та тримати під охороною. Залякують кримінальною відповідальністю та репресіями проти родичів.

Водночас на території країни-агресора після звернення родичів “відказників” до військових частин їх запевняють, що з солдатами все добре і вони перебувають на території Криму.

Нагадуємо, що за здійснення військових злочинів проти народу України всі винні будуть притягнуті до відповідальності. ГУР України радить представникам окупаційних військ якнайшвидше складати зброю та шукати можливість здаватися в полон.

Наші інтереси: 

РФ програла цю війну в Україні. Потрібно правильно все зробити, щоб орки більше ніколи навіть не думали про захоплення України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Але і полонені не відмовляються від свого менталітета і ненависті до українців?

Все починається з Любові.

Коментарі

Зображення користувача Сергій Ждан.
0
Ще не підтримано

Але і полонені не відмовляються від свого менталітета і ненависті до українців?

Все починається з Любові.

Зображення користувача Рамес Веселий.
0
Ще не підтримано

В Україні запроваджується обмеження на виїзд чоловіків за кордон

https://suspilne.media/210619-v-ukraini-zaprovadzuetsa-obmezenna-na-viizd-colovikiv-za-kordon/

 

Я не меч, я тримаю меч.