Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Мить істини. Ворог ступив на нашу землю й розбудив силу нашої землі та пращурів – Андрій Любка (+відео)

Категорія:

Я дивлюся на всі ці відео з різних куточків України – і в мене відчуття дежавю. Ніби я цих людей уже десь бачив, впізнаю їхні риси обличчя, профілі, характерні погляди. Господи, таке відчуття, ніби прокинулося щось древнє й говорить через нас. 

220313voyiny-geroyi-2.jpg

Бійці ЗСУ: «Спалили «Джавеліном» два БМП і два танки»
Бійці ЗСУ: «Спалили «Джавеліном» два БМП і два танки»

Про це написав український письменник Андрій Любка на своєму сайті.

Подивіться на цих людей! Це ж ожили наші найглибші архетипи – княжої дружини, козацького війська, захисників УНР, воїнів УПА. Які прекрасні, сильні, відкриті обличчя! Такі справжні українці, наче вийшли зі сторінок хрестоматій, безстрашні та ще й насмішкуваті.

Та й не лише військо – гляньте на наших цивільних: сміються смерті в лице, голіруч зупиняють ворожі танки! Ви бачили відео, як сільською вулицею йдуть мужики й, галайкаючи, проганяють російську військову техніку? Без зброї! У мішкуватому одязі, втомлені, змучені, але йдуть ватагою і перед ними відступає ворог.

Це ж ці наші розчаровані владою люди, але як вони розкрилися, коли зайда ступив на їхню землю!

Це ж розсварені Кайдаші, які в момент істини змогли помиритися і гуртом б'ють чорта. Оці баби Параски й Палажки, які йдуть до автоматників і не можуть зупинитися, бо в них рот не закривається від лайки й прокльонів. Вони не те що не бояться, вони самі лякають!

Ми переживаємо мить просвітлення, бачимо свою країну й народ, мов через рентген. Бачимо справжню сутність, те, що й робить нас українцями. Навіть тих, хто ніколи особливо себе патріотом не вважав. Вона, ця древня сила, просто виходить, просвічується через нас сьогодні. Бо це – мить абсолютного єднання, коли і малий, і великий об'єднуються перед навалою хана Батия.

Такого єднання не було під час Майданів, бо тоді ми були розділені політично, а ще частина взагалі байдужо спостерігала. Нині байдужих нема, піднялися навіть ті, що вічно плювали собі під ноги й махали зневажливо рукою: мовляв, і так нічого не зміниться.

Ворог ступив на нашу землю й розбудив не просто людей, а розбудив силу, що робить нас нами. Силу нашої землі й всіх поколінь пращурів, які в ній лежать.


Бійці ЗСУ: «Спалили «Джавеліном» два БМП і два танки»

Українські військові розповіли кореспондентові @Радіо Свобода Україна, як у бою під Києвом використали Javelin проти російських військ та їхньої бронетехніки. Американський протитанковий комплекс Javelin постачався в Україну і раніше, більші партії почали надходити після того, як Росія стала зосереджувати свої війська біля українського кордону. Попри твердження Росії, що її цілями в Україні є військова інфраструктура, Москва продовжує завдавати удари по цивільних об’єктах в Україні уже третій тиждень.

Наші інтереси: 

Відродження слави та доблесті українців.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи