Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 5

Нова "хвиля коронавірусу" в Україні запланована на кінець зими-початок весни 2022 року – Віктор Ляшко

Смертей під час четвертої хвилі буде менше, якщо українці масово підуть вакцинуватися, каже міністр "охорони" здоров'я. Віктор Ляшко не зміг спрогнозувати, коли новий штам коронавірусу "Омікрон" зайде до України. Тоді в Україні можуть запровадити жорсткіші карантинні обмеження.

lyashko.jpg

Віктор Ляшко

Про це в інтерв'ю ВВС розповів голова МОЗ Віктор Ляшко.

Бустерну дозу почнуть робити з січня.

Нагадаємо, раніше Ляшко повідомив, що з 6 грудня зміниться термін дії «жовтого» сертифіката вакцинації: замість обіцяних 120 днів він буде дійсним лише 30

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Нова хвиля ковіду - це означає "нова хвиля психозу". Мета: вакси будуть знищені. Щасливі шляхетні, бо вони успадкують Землю.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Нова хвиля ковіду - це означає "нова хвиля психозу". Мета: вакси будуть знищені. Щасливі шляхетні, бо вони успадкують Землю.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Арсен Дубовик.
0
Ще не підтримано

"Третя доза посилює імунітет, тож після четвертої ви вже захищені. Коли 80% жителів отримають п'яту дозу, обмеження можна буде пом'якшити, тому що шоста доза зупиняє розмноження вірусу та не дає йому поширюватись. Я спокійний і вірю, що сьома доза вирішить наші проблеми, і у нас немає жодної підстави боятися восьмої дози. Клінічні дослідження дев'ятої дози довели, що антитіла зберігаються стабільніше після десятої дози. Одинадцята доза гарантує, що не буде нових мутацій, тому немає підстав критикувати ідею про дванадцяту дозу... (c)"
... не знаю чиє, але влучно

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Ай, я також це читав. Треба мені було самому це написати в коментарях. Раніше від тебе, вельмишановний добродію Арсен!:)

Якщо прагнеш чуда - створюй його!