Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 5
  • Переглядів: 6

Рух "Права людини" провів велелюдний мітинг перед Верховною Радою

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Об 11:00 у Києві розпочався мітинг правозахисного руху "Права людини", на якому, зокрема, виступили засновник цього руху Остап Стахів, лікар з Хмельницького Віктор Вікарчук, Павло Павлов, ГО "Доста", Ольга Яремійчук, мати п'ятьох дітей, яка досліджує питання вакцинації, засновниця руху «Захист Здоров'я Нації» та інші активісти.

Ольга Яремійчук розповіла про те, що науковці не досліджують вірус, що його ще навіть не виділили. Натомість держава вже нас "рятує" вакцинами. 

Ольга Яремійчук каже, що діти – це головна ціль нелюдей. Роздувалася і продовжує роздуватися істерія, щоб залякати та підкорити людей. 

Вона зауважила, що молоді нацгвардійці, які охороняють Верховну Раду від людей під час мітингу, стоять на вулиці в масках і дихають вуглекислим газом, який видихають в ці маски, в результаті чого ризикують отримати бактеріальну пневмонію. 

Це відео зняв Віктор Вікарчук

 

 

 

Наші інтереси: 

Стежимо за діями влади. Розуміємо, що поки ми їй будемо дозволяти обмежувати наші права та свободу, доти вона їх буде обмежувати.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Світлий.

Колись ми закликали утворювати власні уряди. Учасники трішки недоговорюють. Всі знають ,що республіка Україна народилася 21 грудня 2020р., що отримали ратифікаційну грамоту. Уряд утворився, а 31 жовтня відбулися повноцінні вибори у Верховну Раду республіки Україна. Як бачимо наміри матеріалізуються. Остап Стахів про конституційний рух також знає. Я гадаю ,що включилися круті гравці у процес.

Віктор Вікарчук балотувався з ОПЗЖ, потім змінив орієнтацію. Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Спортивно-оздоровчий комплекс "Клуб "СВ", Приватний підприємець, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня предʼявлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.