Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

62% вколотих мРНК-вакцинами мають мікротромби і ризик серцевої недостатності – PSI (Великобританія)

Категорія:

Світ:

Канадський лікар Чарльз Гофф (Dr Charles Hoffe MD) повідомляє, що мРНК-вакцини (Pfizer і Moderna) забивають тисячі крихітних капілярів мікрозгустками крові. 62% його вакцинованих пацієнтів тепер мають мікротромби. Це викликає постійно високий кров'яний тиск у легенях (легеневу артеріальну гіпертензію), оскільки кров не може ефективно циркулювати.

Люди з таким захворюванням зазвичай помирають від серцевої недостатності протягом декількох років. Введені в організм людини спайкові білки (які називають вакцинами – уточнення моє, О.К.) є причиною згортання крові, що погано впливає на принаймні 60% людей, яким роблять ін'єкцію, йдеться у статті на сайті Principia Scientific International, яка цитує доктора Гоффа:

"Зараз ми знаємо, що лише 25 відсотків «вакцини», введеної в руку людини, насправді залишається у вас в руці. Інші 75 відсотків збираються вашою лімфатичною системою і в буквальному смислі живляться у вашому кровообігу. Отже, ці маленькі пакети РНК-месенджера, до речі, в одній дозі «вакцини» Moderna є буквально 40 трильйонів молекул мРНК, призначені для всмоктування у ваші клітини. Але єдине місце, де вони можуть всмоктатися, – навколо ваших судин, і місце, де вони поглинаються, – це капіляри, крихітні кровоносні судини, де кров тече прямо туди, де випускаються гени. Потім ваше тіло приступає до роботи та виробляє трильйони й трильйони цих білків-спайків. Кожен ген може продукувати багато-багато спайкових білків. Потім тіло розпізнає ці чужорідні тіла і тому виробляє антитіла проти них, отже потім ви захищені від COVID. Такий план".

Але потім приходить проблема. У коронавірусі цей спайковий білок стає частиною вірусної капсули. Іншими словами, він стає частиною клітинної стінки навколо вірусу. Але не у вірусі. Це у ваших клітинах. Таким чином, він стає частиною клітинної стінки вашого судинного ендотелію.

Це означає, що ці клітини, які причепилися на ваші кровоносні судини, що мають бути гладкими, аби кров плавно текла, тепер мають маленькі спайкові шматочки, що стирчать на них.

"Отже, утворення тромбів буде абсолютно неминучим, тому що тромбоцити циркулюють по судинах, а їхня мета – виявити пошкоджені судини та зупинити кровотечу. Отже, коли тромбоцит проходить через капіляр, він раптово зачіпляється за всі ці ковідні спайки, і стає абсолютно неминучим утворення тромбів, що блокує ту судину. Тому ці спайкові білки можуть передбачувано спричинити утворення тромбів. Вони знаходяться у ваших судинах (якщо ви мРНК «вакциновані»), тому це гарантовано. Доктор Бахрді сказав мені, що спосіб виявити це – зробити аналіз крові на D-димер (це білковий фрагмент, що утворюється при розчиненні згустку крові, що виникає при згортанні крові. D-димер утворюється в результаті розпаду волокон фібрину – уточнення моє, О.К.). Згустки крові, про які ми чуємо і які, за твердженнями ЗМІ, трапляються дуже рідко, – це великі кров'яні тромби, які викликають інсульти і їх можна побачити на КТ, МРТ тощо. Згустки, про які я кажу, – мікроскопічні та занадто малі, щоб знайти їх при будь-якому скануванні. Їх можна виявити лише за допомогою тесту D-димеру", – каже доктор Гофф. 

Доктор Гофф пояснює, що проводив тести D-димеру у своїх пацієнтів, «вакцинованих» мРНК, і виявив, що 62% з них мали ці мікроскопічні згустки крові.

"Ці люди навіть не уявляють, що вони мають ці мікроскопічні згустки крові. Найбільш тривожним з цього всього є те, що деякі частини тіла, такі як мозок, спинний мозок, серце та легені, не можуть регенеруватися. Коли згустки крові завдають шкоди тим тканинам, ця шкода вже постійна", – каже доктор Гофф. 

У результаті, каже доктор Гофф, у цих пацієнтів спостерігається те, що називають зниженою толерантністю до зусиль (Reduced Effort Tolerance), що означає, що вони задихаються набагато легше, ніж раніше. Це пов’язано з тим, що кровоносні судини в їхніх легенях зараз закупорені. Своєю чергою, це змушує серце працювати сильніше, щоб намагатися не відставати від набагато більшого опору, намагаючись пронести кров через легені.

Це називається легеневою артеріальною гіпертензією – високий кров'яний тиск у легенях, оскільки кров просто не може пройти ефективно. Люди в такому стані зазвичай помирають від серцевої недостатності протягом декількох коротких років.

Доктор Гофф наголошує: “Ці уколи спричиняють величезну шкоду і найгірше ще прийде!

 

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що вакцинація від коронавірусу є шкідливою. Наслідки будуть глобальними.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

"...у цих пацієнтів спостерігається те, що називають зниженою толерантністю до зусиль..." - А, Царство Боже саме досягаєтся завдяки правильно докладеним зусиллям. Тобто, всі ці люди, внаслідок Ковід-вакцинації, втрачають шанс наблизитись до Царства Божого.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

"...у цих пацієнтів спостерігається те, що називають зниженою толерантністю до зусиль..." - А, Царство Боже саме досягаєтся завдяки правильно докладеним зусиллям. Тобто, всі ці люди, внаслідок Ковід-вакцинації, втрачають шанс наблизитись до Царства Божого.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано

Микола Стригунов каже:
"...у цих пацієнтів спостерігається те, що називають зниженою толерантністю до зусиль..."

Як це зрозуміти - "знижена толерантність"? Це коли ти, простіше кажучи, "надірвався", бо взяв більше ніж міг?

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Знижена толерантність до зусиль (я це спостерігав на власні очі) - це коли людина докладає звичні для неї зусилля, і задихається, і в неї темніє в очах від нестачі кисню. Сумно, коли вакцинований "Файзером" діючий майстер спорту після вакцинації стає здатен грати лише на рівні КМС, тобто, на розряд нижче.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача В'ячеслав Пачевський.
0
Ще не підтримано

Вчора під час гри у футбол, мій знайомий, в якого не було раніше ніяких проблем із серцем, поскаржився на сильну біль. Виявляється він вакцинувався від ковід двома днями раніше. Мусив припинити гру, всі добряче перелякалися, але все обійшлось. Але ті хто не вакцинувався, побачили наслідки, і підійдуть до цього питання більш зважено.

Зображення користувача Олена Каганець.
0
Ще не підтримано

Доктор каже, що його покарало місцеве управління охорони здоров'я за те, що він розповів про побічні ефекти, які спостерігав у своїх пацієнтів, які вкололися Модерною.https://vaccineimpact.com/2021/canadian-doctor-removed-from-hospital-dut...