Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

8 підрозділів тероборони з 4000 військових формуються на Херсонщині

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Буде сформовано окремий стрілецький батальйон, окрему бригаду територіальної оборони (ТРО) і шість окремих батальйонів. Рішення про можливе подальше нарощування військ буде приймати глава держави, повідомив голова Херсонської ОДА Сергій Козир.

21040901.jpg

Фото: преслужба Сухопутних військ ЗСУ

Козир також повідомив про проведення позапланових навчальних зборів 124 окремої бригади ТРО.

"У зв'язку з подальшою мілітаризацією Росією тимчасово окупованого півострова Крим, збільшенням чисельності їхніх військ поблизу державного кордону України, головнокомандувачем Збройних сил прийнято рішення про проведення позапланових навчальних зборів 124 окремої бригади ТРО на території нашої області з 7 до 16 квітня", – сказав глава ОДА на брифінгу, повідомляє Ліга.Новини.

Нагадаємо, 30 березня 2021-го в ЗСУ заявили про стягування військ РФ до кордонів: з'явилися відео/фото перекидання ешелонів і колон техніки.

США заявили, що не допустять агресії Росії. У Кремлі заявили, що  "нікого не повинно турбувати", як і чому Росія переміщує війська на своїй території.

На півдні України, в прикордонних районах, проводяться збори підрозділів територіальної оборони: готують особовий склад і командирів до виконання завдань на реальних об'єктах захисту державного кордону з Кримом, прикриття доступних для десанту ділянок узбережжя.

 

Наші інтереси: 

Бути готовими до відбиття агресії ворога.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Творимо!

Наш розвиток у жовтні 2021: теологічна конференція спільноти НО, люди і тварини, оновлення сайту

У жовтні маємо остаточно завершити тему Homo intelis, опублікувати виступи учасників 41 конференції, оновити сайт і продовжити роботу над новою редакцією книги «Пшениця без куколю» (2022).

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Територіальна самооборона має бути по всій Україні. Проблема в тому, що влада боїться власного народу ще більше, ніж ворога.

Все, що робиться з власної волі, – добро!