Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

8 підрозділів тероборони з 4000 військових формуються на Херсонщині

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Буде сформовано окремий стрілецький батальйон, окрему бригаду територіальної оборони (ТРО) і шість окремих батальйонів. Рішення про можливе подальше нарощування військ буде приймати глава держави, повідомив голова Херсонської ОДА Сергій Козир.

21040901.jpg

Фото: преслужба Сухопутних військ ЗСУ

Козир також повідомив про проведення позапланових навчальних зборів 124 окремої бригади ТРО.

"У зв'язку з подальшою мілітаризацією Росією тимчасово окупованого півострова Крим, збільшенням чисельності їхніх військ поблизу державного кордону України, головнокомандувачем Збройних сил прийнято рішення про проведення позапланових навчальних зборів 124 окремої бригади ТРО на території нашої області з 7 до 16 квітня", – сказав глава ОДА на брифінгу, повідомляє Ліга.Новини.

Нагадаємо, 30 березня 2021-го в ЗСУ заявили про стягування військ РФ до кордонів: з'явилися відео/фото перекидання ешелонів і колон техніки.

США заявили, що не допустять агресії Росії. У Кремлі заявили, що  "нікого не повинно турбувати", як і чому Росія переміщує війська на своїй території.

На півдні України, в прикордонних районах, проводяться збори підрозділів територіальної оборони: готують особовий склад і командирів до виконання завдань на реальних об'єктах захисту державного кордону з Кримом, прикриття доступних для десанту ділянок узбережжя.

 

Наші інтереси: 

Бути готовими до відбиття агресії ворога.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Територіальна самооборона має бути по всій Україні. Проблема в тому, що влада боїться власного народу ще більше, ніж ворога.

Все, що робиться з власної волі, – добро!