Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 4
  • Переглядів: 4

Директора кампанії Байдена в Техасі заарештовано за шахрайство на виборах

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Далласа Джонса, демократа з політичної стратегії штату Техас в рамках президентської кампанії Джо Байдена, заарештували за фальсифікацію виборів. Дійову особу Демократичної партії Далласа Джонса офіційно звинуватили в сприянні проведенню незаконної операції зі збору бюлетенів в штаті Техас від імені кампанії Джо Байдена під час цих суперечливих президентських виборів.

Про це повідомляє філософ Едуард Юрченко на своєму телеграм-каналі, посилаючись на англомовні джерела.

Він нагадав, що Техас дає 38 виборщиків (більше лише Каліфорнія) і є суперважливим штатом. Під час цих виборів традиційно консервативний Техас було виграно Трампом, але він дав підозріло багато голосів за Байдена.

Відверто кажучи, я не думав, що демки настільки (!!!) наберуться нахабства, щоб махлювати в такому штаті. Їх відносний успіх пояснювався близькістю мексиканського кордону та етнічною ситуацією (хоча на цих виборах латиноамериканці  зробили явний крін в бік Трампа).

Ніби перший пішов, написав Юрченко. 

Наші інтереси: 

Справедливість і законність буде встановлено. За шахрайство на виборах демократи нестимуть відповідальність (як політичну, так і кримінальну).

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Так, перший шахрай з виборів пішов у в'язницю. Це тішить.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Дмитро Салюк.

Це не правда.

Царство Боже в середині.