Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Латвія призупинила мовлення 9 російських телеканалів завдяки санкціям ЄС

Російські телеканали у Латвії належать близькому другу Путіна Юрію Ковальчуку, проти якого введені санкції ЄС за порушення територіальної цілісності України.

191120-praporlatviyi.jpg

Прапор Латвії
Прапор Латвії

Національна рада Латвії з електронних ЗМІ призупинила мовлення дев’яти російських телеканалів. Ці станції належать росіянину, проти якого введенні санкції Європейського Союзу - повідомляє Польське Радіо

Як сказав на латвійському громадському телебаченні Івар Аболіньш з Національної ради з електронних ЗМІ, телеканали належать росіянину Юрію Ковальчуку.

«Ця людина є у списку осіб, охоплених санкціями ЄС за порушення територіальної цілісності України», - заявив Аболіньш.

Усі ці телеканали мовили російською мовою і до цих пір вони були у пропозиції провайдерів кабельного і цифрового телебачення. Мовлення деяких каналів у минулому декілька разів тимчасово зупиняли, оскільки у них з’являвся образливий або оманливий контент.

Заборона буде чинною до зняття санкцій проти Ковальчука.

Юрій Ковальчук є одним із близьких друзів Путіна та одним із головних акціонерів банку «Россия». Після 2000 року його компанії викупили активи у газовій, страховій та рекламній сферах. Ковальчук протягом багатьох років контролює багато російських телеканалів і є одним з найбільших власників на російському медіаринку.

Євросоюзні санкції за порушення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності України нині діють проти 170 осіб та 44 юридичних суб’єктів. У вересні їх продовжили до 15 березня 2020 року.

Наші інтереси: 

Цікавий інструмент гібридної війни! Щось подібне треба зробити в Україні, 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка