Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
108

Пентагон готовий розглянути підтримку України на багато років наперед

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

В.о. міністра оборони США Марк Еспер заявив, що в разі затвердження на цій посаді проведе детальне вивчення можливостей для комплексної багаторічної підтримки України у сфері безпеки.

Про це він заявив у відповідь на запитання сенаторів США в рамках процедури затвердження на посаді, повідомляє власний кореспондент агенції "Укрінформ".

Еспер також звернув увагу на зовнішні фактори, такі як тривалі процеси укладання контрактів і здійснення закупівель, які обмежують здатність швидко постачати озброєння в контексті Ініціативи підтримки України у сфері безпеки (USAI). Водночас, він позитивно оцінив можливість затвердження багаторічної програми допомоги України у сфері безпеки й оборони.

"Хоча Міністерство оборони США наразі здатне забезпечувати найгостріші оперативні потреби України через USAI, можливість освоїти кошти впродовж багаторічного періоду може дати потенційну змогу Пентагону підтримати комплексні можливості відповідно до обставин, наприклад, щодо летальних систем морської оборони", - сказав Еспер.

Зауважимо, що така підтримка відрізнятиметься від нинішньої форми допомоги, що затверджується щороку в бюджеті Пентагону.

Наші інтереси: 

США допомагають Україні мати потужну і сучасну Армію.