Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Конгресі США погодили закон про санкції проти "Північного потоку-2"

У Конгресі США погодили закон про введення санкцій проти компаній, пов'язаних з будівництвом російського газопроводу "Північний потік-2". Законопроект про санкції на постачання технологій та обладнання для російських трубопровідних проектів одноголосно підтримав Комітет у закордонних справах Палати представників парламенту США.
 

190627pivnichnyypotik.jpg

Закон про санкції проти "Північного потоку-2" ще мають схвалити Сенат та президент США Дональд Трамп
Закон про санкції проти "Північного потоку-2" ще мають схвалити Сенат та президент США Дональд Трамп

"Рішення комітету – вагомий крок на шляху до прийняття санкцій. Зважаючи на одностайну підтримку ініціативи, очікуємо, що у липні законопроект схвалить Палата представників", – написав у Facebook глава НАК "Нафтогаз Україна" Андрій Коболєв.

Враховуючи, що за схвалення документа виступають представники як Республіканської, так і Демократичної партій, законопроект має шанс бути проголосованим у Сенаті та підписаним президентом Дональдом Трампом вже у серпні, додав Коболєв.

Нагадаю, цей законопроект з хірургічною точністю спрямований проти політичних газопровідних проектів Кремля і не зачіпає інших інтересів,
– наголосив голова "Нафтогазу".

Окрім США, проти будівництва газопроводу "Північний потік-2" виступають кілька країн Східної Європи, Скандинавії та Балтії. Усе тому, що газогін може збільшити залежність Євросоюзу від російського газу.

Наші інтереси: 

Відрізати ЄС від РФ і Китаю, не допустити формування Континентального блоку. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...