Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Посол Італії: "Україна - це наступне економічне диво"

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

13 червня в Римі відбудеться Італійсько-Український бізнес-форум, присвячений трьом секторам: енергетиці, інфраструктурі та сільському господарству. Посол Італії в Україні Давіде Ла Сесілія заявив, що Україна може стати черговим "економічним дивом".

19060803.jpg

Davide La Cecilia, the Italian ambassador to Ukraine. Photo by Oleg Petrasiuk

Незважаючи на відсутність останніх політичних візитів на вищому рівні, торгівля між двома країнами наближається до 5 млрд. євро на рік, пише KyivPost у статті "Посол Італії пропонує запевнення щодо санкцій".

"Ми відновили розрив, який був викликаний кризою в 2013 і 2014 роках", - сказав він, маючи на увазі час до революції Євромайдану в Україні, коли російська війна збила українську економіку в серйозну і тривалу рецесію.

"Якою б фантастичною країною для візиту вона була, якби були кращі дороги", - сказав посол.

"Це велика, велика країна; вдвічі більша, ніж Італія, а сполучення - це все. Є компанії в Італії, які мають високі позиції в будівництві інфраструктури та електронної інфраструктури також", - сказав він.

"Ми дуже спеціалізуємося на сільськогосподарській техніці, тому ми можемо забезпечити ключове обладнання для українського сільського господарства", - зазначив дипломат.

"Я вважаю, що Україна - це чергове економічне диво. Це дійсно маленький Китай з точки зору ресурсів, талантів і простору", - сказав Ла Сесілія.

"Наші компанії повинні мати всі можливості, щоб максимально використати той момент, коли законодавство та його впровадження почнуть цей економічний бум", - додав він.

Наші інтереси: 

Нарощення економічних потужностей, економічний ріст, залучення інвестицій - передумови "економічного дива", що цілком можливе в Україні.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп (+аудіо)

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».