Важливість: 
5

Спецтема:

Агентура ФСБ в українському секторі Фейсбуку забанила мене на 30 діб за матеріали 2014-2015 років

Спецслужби Росії втручаються у вибори в Україні через Фейсбук!

Я вже писав, що 13 березня, після того як я долучився до груп, які підтримують Петра Порошенка, на мій акаунт в ФБ була атака: з сторінки була вилучена карикатура, яка розкриває сутність російського менталітету та неодноразово блокувалися спроби розмістити матеріали, що розкривають антидержавницьку діяльність Юлії Тимошенко.

Протягом двох тижнів я активно працював, розміщуючи у своєму акаунті матеріали, які правдиво розповідали про досягнення в Україні за останні 5 років; про діяльність президента Петра Порошенко; про роботу Синодального управління військового духовенства Православної церкви в Україні… Брав участь в розповсюдженні прямих телевізійних трансляцій про зустрічі президента з колективами установ і організацій та активно коментував ці зустрічі.

Також я розпочав чистку свого дружнього кола в ФБ від проросійські та антиукраїнські настроєних осіб. Таких набралося небагато – аж 81 «друг» з 4887.

Сьогодні вранці я був приємно здивований, оскільки до мене попросилися в друзі одночасно 30 жителів Фейсбука!

Прийнявши в своє дружнє коло нових друзів, я розмістив свіжі новини, серед яких і було повідомлення СБУ про викриття 50 агентурних груп-мереж у Фейсбуці, які поширювали антиукраїнські і деструктивні новини!

Коли ж я в другій половині дня зайшов у ФБ, то мене чекало повідомлення, що я заблокований на 30 діб «за порушення стандартів Спільноти щодо мови ворожнечі»!

В якості «доказів» наводилися мої матеріали 2014 і 2015 років!Таким чином, маємо ще один доказ втручання спецслужб Росії у виборчий процес в Україні!


Наші інтереси: 

Пильність - наша зброя! МИ на війні! Стріляють не тільки на фронті. Стріляють і в розум та душі нашого народу.

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка