Важливість: 
2
Не 18 років: у якому віці людина справді стає дорослою - The Mirror (Великобританія)

Вчені Кембриджського університету Великої Британії, здійснивши досліджень мозку та нервової системи, стверджують, що люди не стають повністю дорослими, поки їм не виповниться 30 років. Проте у багатьох країнах, згідно із законодавством, дорослим вважається людина з 18 років.

Професор університету Пітер Джонс на брифінгу в Лондоні під час презентації дослідження розповів, що у 18 років люди все ще зазнають змін у головному мозку, які можуть вплинути на поведінку і підвищити ймовірність розвитку психічних розладів, повідомляє британська Mirror.

Точний вік, у якому люди стають дорослими, вказати складно, адже розвиток нервової системи і головного мозку у кожного індивідуальний, а значить і час дорослішання також різний.

Перехід з дитинства до дорослого життя має багато нюансів, і на це йдуть десятиліття, каже Пітер Джонс.

Розвиток головного мозку і процеси вдосконалення людини тривають приблизно до 30 років. Тому говорити про дорослішання можна лише після 30-річного рубежу.

Професор також зазначив, що цей процес не схожий на різкий перехід з одного стану в інший. Під час дорослішання люди перебувають у процесі поступових змін.

Наші інтереси: 

Виборче законодавство варто привести у відповідність з природою людини. 

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка