Важливість: 
3

Категорія:

Порошенко підписав закон про визнання статусу ветеранів УПА

Президент України Петро Порошенко підписав закон про надання ветеранам Української повстанської армії (УПА) та Організації українських націоналістів (ОУН) статусу учасників бойових дій.

Інформація "Про внесення змін у Закон України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України у XX столітті" (№8519) оприлюднена на сайті Верховної Ради.

Згідно з документом, до переліку учасників бойових дій додаються особи, які брали участь у всіх формах збройної боротьби за незалежність України в минулому столітті в складі УПА, Української повстанської армії отамана Тараса Боровця (Бульби) "Поліська Січ", Української народної революційної армії (УНРА), організації народної оборони "Карпатська Січ", Української військової організації (УВО), озброєних підрозділів організації українських націоналістів.

Усі перераховані вище особи визнані борцями за незалежність України в XX столітті. У статусі закону зазначено, що він був повернутий із підписом президента 22 грудня.

Джерело

Наші інтереси: 

Відновлення історичної справедливості.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка