Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
69

Загроза нападу Росії зараз найвища з 2014 року, – Муженко

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Росія з кінця серпня зміцнює свої сили біля кордону з Україною, і зараз військова загроза з її боку – найбільша з 2014 року. Про це заявив командувач Збройними силами України Віктор Муженко в інтерв’ю "Reuters" у вівторок

Генерал показав серію супутникових знімків на доказ розміщення російських танків типу "Т-62 М" на відстані 18 км від українського кордону.

За словами Муженка, за два тижні з середини вересня до 1 жовтня їх кількість збільшилася більш ніж удвічі: з 93 до 250 машин.

На думку командувача ЗСУ, це доводить, що Росія нарощувала міць до захоплення трьох військових суден України 25 листопада, і це може бути передвісником повномасштабного вторгнення.

"Перед нами – агресор, який не має жодних законних, моральних чи будь-яких інших обмежень... Дуже важко передбачити, коли він почне активні бойові дії проти України", – заявив Муженко.

Він зазначив, що Україна збільшила кількість наземних і повітряних сил у регіоні, активізувала військову підготовку в усій країні, а наступного року планує завершити розбудову військової бази на Азовському морі.

Муженко наголосив, що інцидент у Керченській протоці був актом агресії з боку регулярних сил – прикордонної служби Російської Федерації проти Збройних сил України.

Російський міністр оборони не надав свій коментар щодо цього, зазначає Reuters.

Наші інтереси: 

Бути готовими.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

РОСІЯ - країна-агресор, яка ніколи не мала моральних обмежень щодо вчинення агресії і інших злочинів проти інших держав!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Анатолій Творець.

Володимир Федько каже:
РОСІЯ - країна-агресор, яка ніколи не мала моральних обмежень щодо вчинення агресії і інших злочинів проти інших держав!

А ЧОМУ вона повинна їх мати?
Єдиний шлях зупинки агресора - сила
Сила кується 4-ма нерозривними аспектами
1.Патріотизм (виховна робота)
2.Людський ресурс
3. Фінансовий ресурс (гроші на розвиток науки, технологій, підйом виробництва ефективних засобів протистояння, підкуп агентів впливу в стані противника)
4. ЧАС - необхідний для реалізації перших 3-х

Невтішна теза на ту тему звучить у фільмі "Револьвер"

В мудрості - сила