Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Черговий виток сумнівів: хто збив російський літак ?

Світ:

В Україні заявлено, що слідство катастрофи російського авіалайнера над Чорним морем досі не має даних, які остаточно підтверджували б, що у нього поцілила ракета українських військово-повітряних сил.
Літак Ту-154 виконував рейс з Тель-Авіва до Новосибірська 4 жовтня 2001 року, коли в нього поцілила українська ракета над Чорним морем.

Речник української Генпрокуратури Сергій Руденко поскаржився на проблеми з проведенням потрібної експертизи.

За його словами, досі не встановлено "об'єктивних даних безпосереднього контакту літака з ракетою або вибуху ракети поблизу літака".

Пан руденко сказав, що лише після завершення слідства будуть притягнені до відповідальності українські військові, відповідальні за проведення навчальних стрільб у жовтні 2001-го року.

Раніше Україна фактично визнала свою відповідальність за катастрофу, погодившися сплатити відшкодування родичам 78 людей загиблих у літаку - громадян Ізраїлю та Росії.

Україна зобов'язалася сплатити Росії понад 7 мільйонів доларів.

Ізраїлю Україна вже перерахувала компенсацію родичам загиблих, по 200 тисяч кожному. Загальна сума виплат ізраїльтянам становитиме 7,5 мільйонів доларів.
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи