Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Нацрада оштрафувала «Інтер» на 4 мільйони гривень за розпалювання ворожнечі

Спецтема:

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення проголосувала за стягнення штрафу з телеканалу «Інтер» у розмірі 25% ліцензійного збору, що для цієї компанії становить чотири мільйони сорок шість тисяч п’ятдесят сім гривень шістдесят три копійки. Про це йдеться на сайті регулятора.

Перевірка телеканалу відбувалася на підставі скарг на трансляцію «Інтером» концерту 9 травня цього року.

«Регулятор одержав численні листи зі скаргами, зокрема від Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України, Київської міської організації Політичної партії «Українська Галицька партія», а також від громадян Ковбика М.М. та Семілетко Т.В., в яких повідомлялося, що 9 травня 2018 року телеканал «Інтер» транслював у своєму ефірі концерт «Перемога. Одна на всіх», зміст якого, на їхню думку, принижує гідність громадян України, розпалює ворожнечу, закликає до підриву цілісності держави та містить ознаки пропаганди, яка створює викривлене уявлення про окремі аспекти історичного розвитку України», – мовиться у повідомленні.

Тим часом, представниця телеканалу Ольга Мусійко заявила, що це рішення є безпідставним і буде оскаржено в суді.

9 травня націоналістичні організації пікетували будівлю телеканалу «Інтер» у Києві, звинувачуючи телеканал в антиукраїнській позиції. Пікетувальники обклеїли будівлю телеканалу наліпками з написами «Інтер» буде наш» і «Зробимо «Інтер» українським». Біля будівлі запалювали димові шашки.

Обурення протестувальників викликав концерт до Дня перемоги на нацизмом у Другій світовій війні, показаний телеканалом, під час якого ведучі заявляли про необхідність «не дозволити» перейменування вулиць в Україні «іменами фашистських злочинців».

Наші інтереси: 

Винні повинні бути покарані.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Нарешті перейшли до рішучих дій проти розповсюджувачів московської пропаганди!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Нарешті перейшли до рішучих дій проти розповсюджувачів московської пропаганди!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Сергій Стецько.
0
Ще не підтримано

Знаю судову систему зсередини, через багаторічну правозахисну діяльність.
"Інтерята" подадуть до суду, судді будуть за "інтерят". Справа буде дуже тягнутися, відкладатися, хвороби суддів, відпустки... І т.д. Потім приймуть рішення. Воно піде до апеляційного - це займе десь загалом 1.5 - 2 роки. Апеляційний скасує, передасть в суд першої інстанції - і так по колу.
Але я вірю, що йде справжній український суд...
Взагалі в нормальній державі - не лише суд нормальний. В ній такі "інтери" і взагалі ТАКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ - існувати не може...

Ми завжди успішні!

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

"Інтер" існує тільки завдяки частині українського суспільства, яке дивиться його передачі і фінансує. Частково, наприклад, через оплату кабельного телебачення.

Якби патріотичні громадяни закидали "Інтер" і Нацраду листами з протестами щодо його передач, то "Інтеру" прийшов би кінець!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!