Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
88

У Польщі припинено діяльність російської гібридної групи,– ЗМІ

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Польщі заарештовано росіянку, підозрювану в розпалюванні напруженості із сусідньою Україною.

Агентство внутрішньої безпеки Польщі (ABW) заявило, що Катерина С. буде вислана найближчим часом, повідомляє «Онет». Чотирьом іншим її спільникам тепер заборонено в'їжджати до Польщі. За словами представника ABW, агентство нейтралізувало в Польщі дві «російські гібридні військові мережі».

Представник ABW Станіслав Зарін сказав, що ABW має інформацію про те, що Росія «не тільки надихає польських громадян на конкретні дії проти Польщі в інтересах Росії, але й фінансує їх діяльність».

Він не надав докладної інформації про діяльність подібних гібридних груп і мереж. За його словами, вони займаються «розпалюванням польсько-української ворожнечі в суспільно-політичній сфері і підривом інтерпретації польської історії, замінюючи її російським наративом».
 

Джерело.

Наші інтереси: 

Гібридна війна Кремля проти всього світу. 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Польські спецслужби активізували діяльність!
Це гарний сигнал!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Володимир Федько каже:
Польські спецслужби активізували діяльність!
Це гарний сигнал!

Варто запам'ятати цей момент. Це один з перших вагомих кроків польських спецслужб на користь України.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Андрій Ясун.

У свій час, коли я ще переглядав російські серіали про Вєліку Отєчєствєну, зауважив один цікавий факт. А саме: коли головного героя-розвєдчіка закинули на територію Польщі, то виявилося, що він там не вперше! Він був там 10(!) років тому. Мало того, він покинув там дівчину, яка палко його кохала. Польська дівчина, звичайно, була ображена, але простила, знову його покохала і самовіддано допомагала йому у його нелегкій роботі. Змахнувши скупу сльозу зі щоки, якось мимохіть подумав: "Ну, добре! Війна! Але що він робив у мирний час на території незалежної держави?.."
Це свідчить про те, що радянські спецслужби "пасуться" на території Польщі від початку створення ВЧК, тобто вже 100 років. 100 років полякам знадобилося, щоб повернутися до України лицем і зрозуміти, що не Польська, а тільки вся Річ Посполита, усе Середмор'я здатне протистояти московським оркам.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Володимир Федько.

Згадай, друже, спробу більшовиків завоювати Польщу у 1920-му. До речі, керівником "нової, радянської Польщі" був запланований Фелікс Дзержинський!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!