Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна почала експорт сотень нових товарів до країн ЄС

Спецтема:

Експорт українських товарів до Європейського Союзу за 2017 рік збільшився на 357 нових товарних позицій, а кількість компаній-експортерів у ЄС зросла до 14, 1 тис на кінець 2017 го року. Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - продавці України Наталія Микольська, пише Інтерфакс-Україна.

За словами Микольської, поява нових товарних позицій принесла додаткові $90 млн. "Багато товарів, які раніше вийшли на ринок ЄС, продемонстрували зростання. Велика частина позицій показала зростання навіть не в рази, а в десятки разів", - сказала вона.

Відзначається, що найбільші темпи приросту показали штучні тканини, абрикоси і вишні, молоко і згущені вершки, фруктоза, серед машинобудівних товарів - проектори та запчастини до них, ті ж електрочайники.

"При цьому, для 460 товарних позицій ЄС є основним ринком, тобто ми експортуємо туди 100% цих товарів", - додала Микольська.

Нагадаємо, у 2017 році загальний експорт товарів і послуг зріс на 16% - до $52,33 млрд, тоді як імпорт на 23,3% - до $54,96 млрд.

За даними Держстату, у торгівлі з ЄС експорт товарів і послуг зростав швидше, ніж імпорт - відповідно 26,7% - до $20,05 млрд і 19,1% - до $23,3 млрд, хоча сальдо залишалося негативним.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

При такому рівні оплати праці мати від'ємне сальдо...дивно...

Вірю в те, що розумію.

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

При такому рівні оплати праці мати від'ємне сальдо...дивно...

Вірю в те, що розумію.