Зображення користувача Чарльз Бейл.
Чарльз Бейл
  • Відвідувань: 38
  • Переглядів: 38

Українська вишиванка - тренд, якому варто підкоритись

Досить часто можна почути запитання, із чим саме асоціюється Україна в світі. Поряд із класичними уявленнями про українську гостинність, пісню та жіночу красу, варто звернути увагу на конкурентні товари, бренди і технології.

Відомо, що українська вишивка і сорочка з вишивкою – вишиванка – подобається мільйонам людей в усьому світі. Ще зовсім нещодавно про неї знали небагато за кордоном, особливо в елітних салонах та бутіках.

Однак ситуація кардинально змінилася, відколи Україна стала рухатися в напрямку глобального світу моди. Сучасна, стильна та вишукана чоловіча вишиванка є одним з найуспішніших трендів України, а жіночі вишиванки завоювали світову славу, і найбільш відомі та популярні зірки кіно, моди і шоу-бізнесу протягом останніх років люблять одягатися саме у вишиванки та демонструвати цю красу на подіумах і вечірках. Відомі співачки та актриси носять вишиванки на модних показах, у фешенебельних ресторанах, одягаються у вбрання в українському стилі на концерти, вистави і прем’єри. Вишивка, елементи етностилю, вишукані і осучаснені елементи українського одягу завдяки нашим та іноземним стилістам перетворюються на обов’язкову або дуже популярну складову загального успішного публічного образу.

Для того, аби залишатися в тренді, варто звернутися до інтернет-магазину https://vishivano4ka.com.ua – сила у традиціях. Це правдивий і дуже потужний слоган, оскільки саме традиційна вишивка стала основою світового образу вишиванки. Вибір надзвичайно широкий, і основними категоріями є чоловічі та жіночі вишиванки, для хлопчиків та дівчаток, для сім’ї, футболки з вишивкою та інше. Якщо розглянути можливості додаткової диференціації для того, аби максимально влучно обрати одяг, котрий пасуватиме кожній людині, то, наприклад, в категорії жіночих вишиванок окремо можна виділити вишиванки з бісером, жіночі вишиті сорочки та блузи, плаття, туніки, спідниці і плахти з вишивкою, в’язані вишиванки.

Крім того, обов’язковою позицією є вишиванки ручної роботи. Серед чоловічих вишиванок варто виділити підкатегорії вишиванок, вишитих по сорочці, вишиванок ручної роботи, в’язаних вишиванок на льоні та цінову категорію недорогих вишиванок. На сайті легко сортувати одяг за ціною, за критеріями розміру, та за зовнішнім виглядом на світлинах. Цікаво, що серед інших товарів досить актуальні варіанти аксесуарів, рушників та художнього розпису.

Наші інтереси: 

:)

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи