Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Наш розвиток у січні 2018: головна мета – видання паперового журналу «Гартленд». Друзі, потрібна підтримка!

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Паперовий орган АНСДП – це найголовніше завдання, на виконання якого спрямовуємо всі наші сили. Усе інше – у фоновому режимі.

160117-vseok.jpg

Все йде по плану! Працюємо!
Все йде по плану! Працюємо!

Найбільшим здобутком грудня 2017 стало формулювання концепції Внутрішнього Міжмор’я, додаткове облаштування студії Intermarium.TV і проведення 30 конференції Інституту Міжмор’я.

Тривала активна підготовка до видання паперового журналу «Гартленд». «Писання» (тексти) мають йти в парі з усною «проповіддю» – для цього у нас працює відеоканал Intermarium.TV.  

У цьому місяці плануємо випустити перше друковане число щомісячного журналу Гартленд і поєднати його з роботою нашого телеканалу Intermatium.TV

Це найголовніше завдання, на виконання якого спрямовуємо всі наші сили. Все інше робиться у фоновому режимі. 

Продовжуємо серію змістовних публікацій про найголовніше в Україні і світі. При цьому нас найбільше цікавить те, на що ми можемо вплинути, – на свої саморозвиток і самоорганізацію. Відтак у центрі уваги – поліпшення здоров’я, фізичне вдосконалення, розвиток лідерських якостей, ефективне управління. Серед запланованих публікацій – нові настанови Браяна ТрейсіДональда Трампа і Ральфа Емерсона.

Шукаємо додаткові інструменти просування нашого світогляду серед потенційних однодумців. Цій справі має допомогти поширення книги «Євангеліє Ісуса Хреста» (2017)

Описані вище напрямки потребують праці, часу і грошей. Прошу підтримати нашу спільну справу щедрими дарами!

Творимо! 

Хай Буде! Банзай!

ТНМК - Банзай! 

"Всі ці люди ще не знають, хто вступив до Гри..."

Наші інтереси: 

Концентруємось на головному! 

Підписуюсь на новини