Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Готична музика КОМУ ВНИZ. Забагато чорного...

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

20 травня 2004 року в Клубі «Store 205» відбулася вечірка “Українська Готика”, присвячена презентації диску “Українська готика, vol.1” і поїздці українських груп на німецький готик-фестиваль Wave Gotik Treffen 2004. Вхід тільки в чорному.

CD Українська готична компіляція — «Українська готика, vol.1» є першим релізом, що представляє українську готику, ось чому видання цього диску є важливою подією для української gothic/industrial/dark сцени і шанувальників цієї музики. На диску зібрані треки груп і проектів, що найяскравіше представляють українську готику з 80-х років минулого століття і по сьогоднішній день: КОМУ ВНИZ, DUST HEAVEN, GRAY/SCALE, AUDI SILE, ВIНКИ, NECROPOLIS, INFERNO, СКРЯБIН, МАЛЕНЬКI ЗВIРЯТА СУФIНИ, IN MEDITARIUM, NAMELESS, PIRATA BAND, ДАЛЕКО, КОТРА и другие. Багато груп надали ексклюзивні треки, що були ними створені спеціально для цього СD.

Спектр стилів, зібраних на диску, відображає практично всі різновиди готичної музики: від готичної електороніки (dark electro, cold wave) до готик-рока, оркестрової готики, готик-метала и dark ambient. CD «Українська Готика, vol.1» виданий Українським Готичним Порталом (www.gothic.com.ua) і є першим релізом студії Українського Готичного Порталу («Chorna Pravda Records»).

На вечірці виступив gothic industrial гурт ВІНКИ з програмою, що була зіграна на німецькому готик-фестивалі Herbstnaechte, а після відчутної паузи вже близько 23 години почався виступ легендарного гурту КОМУ ВНИZ зі спеціальною програмою, підготовленою для найбільшого світового готик-фестивалю Wave Gotik Treffen, на який гурт від'їжджає 27 травня. Цей найстаріший, найбільший і найвідоміший готичний фестиваль, в якому братимуть участь більше 150 готичних груп, проходитиме в Ляйпцізі 28-31 травня.

Від виступу Андрія Середи і гурту КОМУ ВНИZ публіка просто шаленіла, а наприкінці, скандуючи, вимагала пісню “Nachtigall”. Андрій пообіцяв її виконати наступного разу, натомість запропонував на завершення свого “Мамая”. Як завжди хлопці гурту були в чорному, як і переважна більшість відвідувачів вечірки. Бо принято вважати саме чорний колір таким, що відповідає суворому і мужньому готичному стилю. Проте деякі прихильники готики виглядали так, що більше нагадували якісь демонічні сили з фільмів жахів. Як тоді розуміти слоган готів: “Готика, краса, індивідуалізм и романтика — ось ті сили, що нас ведуть”?

Клуб «Store 205» тріщав по швах від кількості відвідувачів вечірки, на яку, до речі, було нелегко потрапити. Вже о 20-ій годині в коридорі на сходах перед клубом зібралася досить велика кількість людей, які бажали потрапити на вечірку (до речі, не безплатну – вхід коштував 25 грн.), але їх чомусь не пропускали. Думали, що тих, хто вже прийшов, достатньо? Натовп перед входом в клуб не меншав ще годину. В першій залі було стільки людей, що треба було поштовхатися, щоб пройти в наступний зал. Як не дивно, столик для преси був до певного часу незанятий (що свідчить про повагу до неї, тобто преси?). Публіка складалася з людей молодих і дуже молодих.

А на танцполі була представлена музична програма від кращих готичних DJ-їв України з Києва, Львова та Одеси: gothic / industrial / dark wave / ebm / folk / goth rock / synth pop / dark electro / goth metal / medieval / etc. Спеціальним гостем танцювальної програми був DJ STRANGER (Берлін).

 

Наші інтереси: 

В Україні є також готична музика.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи