Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Компартія Китаю прирівняла Сі Цзіньпіна до Мао Цзедуна

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

У Китаї 19-й з’їзд владної в країні Компартії закріпив ім’я голови КНР Сі Цзіньпіна в програмних партійних документах. Це ухвалене 24 жовтня рішення підвищує статус Сі до рівня засновника сучасного Китаю Мао Цзедуна, а також Ден Сяопіна, який започаткував відкриття країни світові та сприяв її стрімкому економічному розвитку.

Стратегія, викладена Сі Цзіньпінем і затверджена партійним з’їздом, зосереджена на зростанні ролі Китаю на світовій арені та розв’язанні всіх політичних, економічних та суспільних питань, що перебувають під контролем комуністичної партії.

Від часу правління Мао Цзедуна вперше ім’я та ідеологія лідера були додані до програмних документів партії в час правління. На відміну від Мао та Сі, ім’я Ден Сяопіна було додане вже після його смерті в 1997 році.

Партійний з'їзд також оголосив нову групу керівників Центрального комітету, що складається з 205 членів та 171 заступника.

Очікується, що 25 жовтня комітет призначить Сі на його другий п’ятирічний термін як лідера партії та обере Постійний комітет Політбюро, провідний орган, який ухвалює рішення.

Сі є лідером Комуністичної партії та китайської держави з 2012 року.

Наші інтереси: 

Стежимо за Китаєм. Він для нас є носієм багатьох загроз. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Скількі вовка не годуй, а він усе в ліс дивиться. Комуністичний Китай повертається до комуністичної диктатури.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!