Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Зроби сюжет сам: вийшов трейлер інтерактивного серіалу Стівена Содерберга

Канал HBO опублікував трейлер інтерактивного міні-серіалу Мозаїка, знятого режисером Стівеном Содербергом (Одинадцять друзів Оушена, Удача Логана).

Детективний серіал розповідає про вбивство відомої дитячої письменниці Олівії Лейк, яку зіграє Шерон Стоун і є класичним розслідуванням з пошуком вбивці.

Однак робота Содерберга відрізняється тим, що навколо основної нитки розповіді буде створена заплутана мережа епізодів. За допомогою мобільного додатка користувач зможе вибирати, з чиєї точки зору стежити за сюжетом. У підсумку вибір буде безпосередньо впливати на подальший розвиток історії: навіть до різних кінцівок.

Сценарій картини підготував Ед Соломон (Ілюзія обману, Люди в чорному). 

"Спочатку проект вийде в листопаді 2017 року як додаток для Android і iOS. Прем'єра міні-серіалу з шести епізодів з єдиною лінією розповіді відбудеться на HBO в січні 2018 року", - коментує майбутню прем'єру сам Содерберг.

 

 

Наші інтереси: 

Звичайне кіно вже не цікаве. Інтерактивний варіант дає можливість фантазувати і творити.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

І на оновленій Землі...

Війна в Україні завершиться тоді, коли буде досягнута її мета (+аудіо)

Справжня мета цієї війни полягає у формуванні нової української нації – носія передових світогляду, соціальної організації та технологій. Отже, війна припиниться тоді, коли процес постіндустріального...

Останні записи