Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Україна стала найпривабливішою для інвесторів серед країн Європи, Близького Сходу та Африки

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Менеджери інвестиційних фондів визнали Україну найбільш цікавою для вкладень в економіку. Про це повідомило видання Institutional Investor.  

Україна є однією з найбільш привабливих країн для потенційних інвестицій серед менеджерів фондів, що інвестують в країни Європи, Близького Сходу та Африки.

"32% опитаних інвесторів розглядають Україну як першу країну для поїздки з метою вивчення потенційних угод, 26% мають намір спершу відвідати Румунію, 25% - Нігерію і 24% - Кенію", - свідчать дані опитування.

Згідно з опитуванням, найбільшу цікавість до України виявляють інвестори з Росії та країн СНД.

У повідомленні також зазначається, що найбільш привабливим інвестиційним напрямком в Україні є сільськогосподарський сектор.

"Українські агрокомпанії показали, що можуть впоратися з економічними викликами та політичними ризиками", - цитує видання керуючого інвестиційним портфелем Union Investment Сергія Дергачова.

Загалом було опитано 214 керуючих фондами в 154 компаніях світу щодо того, яка країна значиться першою в їхньому списку для відвідування в найближчі 12 місяців, з метою вивчення потенційних інвестицій.

Наші інтереси: 

Українські агрокомпанії показали, що можуть впоратися з економічними викликами та політичними ризиками.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи