Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Американські компанії хочуть проводити видобуток газу на Полтавщині

Категорія:

Світ:

Багаті вуглеводнями надра Полтавщини, можливо, скоро почнуть розробляти нові видобувні компанії. Американські видобувники Frontera Resources та Longfellow звернулися до міжвідомчої комісії Міністерства енергетики та вугільної промисловості України щодо реалізації проектів пошуку та видобутку вуглеводнів, в тому числі із нетрадиційних джерел.

Як повідомляє прес-служба Міненерго, вищезгадані компанії планують проведення робіт саме на території Полтавської та Одеської областей. Для визначення оптимальних розмірів ділянок надр міжвідомча комісія порадила Frontera Resources провести додаткові консультації.

Також серед рекомендаці – проведення консультацій з обласними радами.

Депутати Полтавської обласної ради протягом останніх двох років понад 70 разів проголосували за відмову в погодженні дозволів на розробку надр на території області. Вони чекають вступу в дію закону №3038, за яким 5% від рентної плати буде залишатися в місцевому бюджеті.

Тим же компаніям, котрі хочуть отримати погодження дозволу до початку 2018 року, пропонується підписувати соціальні угоди, за якими вони сплачуватимуть 5% понад ренти у бюджети області, району та населеного пункту, в якому проводяться роботи. Поки що на такі умови пішла тільки одна компанія - ТОВ «Аркона ГАЗ-ЕНЕРГІЯ».

Frontera Resources – міжнародна компанія з розвідки та видобуванню нафти та газу. Спеціалізується саме на роботі в країнах Східної Свропи, що є частиною Чорноморського басейну.  Існує на ринку з 1996 року. Штаб-квартира компанії знаходиться у Х’юстоні, штат Техас.

У свою чергу Longfellow – невелика приватна компанія, яка займається, головним чином, розвідкою і розробкою нових запасів в прибережних басейнах США, які були недорозвинені або пропущені. Була заснована в 2006 році. Базується в Аддісоні, також техаському місті.

Наші інтереси: 

Frontera Resources та Longfellow – нові гравці на нафтогазовому ринку України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи