Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 112
  • Переглядів: 124

Вигадка про вирішальну роль людини в сучасному глобальному потеплінні

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Прихильники теорії «антропогенного глобального потепління» сфальсифікували дані і занизили температури середньовічного теплого періоду з метою оголошення сучасних температур безпрецедентно високими.

170605klimat.jpg

Фальшивий і реальний графік змін середньої температури
Фальшивий і реальний графік змін середньої температури

Після того, як на Землі закінчилася епоха «маленького льодовикового періоду» (початок ХІХ століття), клімат почав теплішати без антропогенної участі. Тому кліматологи доходять висновку, що антропогенний фактор присутній, але клімат змінювався б і без діяльності людини - розповідає сайт Вулкани

Вчені виділяють дві головні природні причини похолодання.

Перша причина – невелика, але кліматично значуща зміна світимості Сонця. Друга – великі вулканічні виверження, при яких відбувається викид частинок пилу в атмосферу. Коли ці два фактори накладалися один на одного, наступали періоди похолодання. Так сталося під час «маленького льодовикового періоду».

Середньовічний кліматичний оптимум характеризується більш високими температурами в порівнянні з нинішніми (див. графік). Це епоха теплого клімату в північній півкулі в X-XIII століттях, що настала за кліматичним песимумом епохи Великого переселення народів і передувала так званому малому льодовиковому періоду протягом XIV-XVIII століть. Вона характеризувалася м’якими зимами, порівняно теплою і рівною погодою.

Серед найяскравіших історичних свідчень середньовічного кліматичного оптимуму – заснування скандинавських поселень у Гренландії. У літописах згадується про виноробство в Східній Пруссії, Померанії і навіть на півдні Шотландії в цей період. У той же час в Норвегії збирали врожаї зернових на широтах аж до полярного кола.

Скорочення льодовиків дозволило вікінгам на постійній основі заселити Ісландію (870 рік) і Гренландію (з 986 року, в XV столітті поселення були покинуті). В інших частинах світу для цього періоду властивий вологіший клімат, так, наприклад, є дані про людські поселеннях в пустелі Наміб.

Прихильники теорії «антропогенного глобального потепління» занизили температури середньовічного теплого періоду з метою оголошення сучасних температур безпрецедентно високими. 

Наші інтереси: 

Реально дивитися на природні процеси і не вестися на паразитичні афери.  

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Поки не зазеленіє Гренландія (зелена земля), можна не перейматися потеплінням. Стежимо за Гренландією.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!