Важливість: 
3
Розвиток мережі Intermarium.institute - підвищення швидкодії, а також пошук на НО

Сьогодні невеликий звіт про останні зміни в мережі Intermarium.institute, які стосуються поліпшення швидкодії. Невеликі зміни на сайті Народного Оглядача: на сторінці пошуку гравців додано пошук за містом проживання.

Збільшення швидкодії

Це оновлення стосується швидкодії сайтів Intermarium.institute. За приклад були взяті інструкції від Google, виконання яких підіймає рейтинг сайтів у пошуковій видачі. 100 балів в сервісі PageSpeed Insights ми не набираємо, але десь 90 балів на сторінках для десктопної версії вже є. До речі, навіть сайти від Google 100 балів не набирають у їхньому ж тесті.

Обробка зображень

Раніше для автоматичної обробки зображень ми використовували бібліотеку GD, а тепер перейшли на бібліотеку ImageMagick. Нова бібліотека споживає менше оперативної пам'яті, працює швидше, видає  якісніший результат та менший розмір файлу при однаковій роздільній здатності зображення.

HTTP/2

Зараз всі сайти мережі працюють через протокол HTTP/2. З цим оновленням ми ввімкнули одну з можливостей цього протоколу - HTTP/2 Server Push. Якщо не вдаватися в подробиці, це нововведення пришвидшує завантаження сторінок шляхом зменшення запитів між сервером і браузером. 

Оптимізація CSS і JavaScript

Для пришвидшення завантаження сторінок було ввімкнено об'єднання та стиснення CSS і JavaScript файлів, а також їх архівування. Це зменшило кількість запитів та загальний розмір цих файлів. 

Кешування

Окрім кешування на рівні сайтів, було впроваджено кешування браузером статичних файлів на рівні серверу. 

Підсумок

Кожне окреме впровадження підвищує швидкодію на 3 - 10%, а скільки виходить загалом - важко сказати. Планував заміряти та привести приклади, але зараз в мене поганий інтернет, відтак постійно різні показники. Але суб'єктивно сайти стали працювати швидше.

Звісно, стосовно оптимізації швидкодії, це ще не все. Ще є що робити, і ми поступово будемо це впроваджувати.
Наступне оновлення принесе з собою приватні повідомлення - для спілкування між членами демосів. 

Народний Оглядач

Також були невеликі зміни й на сайті Народного Оглядача. На сторінці пошуку гравців додано пошук за містом проживання. На жаль, підправити на цій сторінці дизайн з технічних причин зараз не можна, але потім виправимо.

Поле пошуку за місцезнаходженням

Наші інтереси: 

Новини розробки. Творимо!

Гравець: 
Індіана Джонс
77

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка