Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Трамп підтвердив зобов'язання США щодо ситуації в Україні: Росія нестиме відповідальність

Категорія:

Президент США Дональд Трамп під час зустрічі з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим порушив питання щодо ситуації в Україні, повідомляють у Білому домі.

За інформацією американської сторони, Трамп підтвердив зобов’язання своєї адміністрації щодо вирішення конфлікту в Україні і наголосив на відповідальності Росії щодо повного виконання Мінських домовленостей.

Сергій Лавров у середу зустрічався також з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. У Державному департаменті повідомили, що Тіллерсон під час переговорів з Лавровим заявив, що санкції проти Москви діятимуть допоки вона не відмовиться від дій, що їх спровокували. За повідомленням, Тіллерсон також відзначив необхідність прогресу у реалізації Мінських домовленостей щодо України.

Сергій Лавров під час прес-конференції у посольстві Росії у Вашингтоні заявив, натомість, що під час зустрічей з лідерами США питання санкцій проти Росії не обговорювалося.

Російський міністр прибув до США за кілька годин після того, як Трамп звільнив директора ФБР Джеймса Комі, що вів розслідування можливого втручання Росії у президентську кампанію у США.

Сергій Лавров є найбільш високопоставленим російським чиновником, який мав зустріч із Трампом від часу його вступу на посаду в січні цього року.

Під час передвиборної кампанії Трамп обіцяв поліпшення відносин з Росією, але від часу вступу на посаду змінив риторику на більш традиційну для республіканців.

Нині Трамп заявляє про підтримку зусиль НАТО з протидії військовій могутності та агресії Росії в Європі, від країн Балтії до України та Грузії.

Лавров прибув до Вашингтона вперше від 2013 року. Він привіз російський план припинення насильства у Сирії, після того, як цю угоду минулого тижня підтримали Іран і Туреччина.

Наші інтереси: 

Америка і Трамп  вкотре підтверджують свою позицію щодо України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Маючи таку потужну підтримку, українське керівництво повинно більш рішуче вести себе щодо анексованого Криму, окупованих територій і Росії!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Маючи таку потужну підтримку, українське керівництво повинно більш рішуче вести себе щодо анексованого Криму, окупованих територій і Росії!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Українське керівництво - це фарисеї, відверті вороги України.