Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Російський Сбербанк оголосив про плани піти з українського ринку

Світ:

Спецтема:

ПАТ "Сбербанк" - найбільший серед банків з російським капіталом в Україні та один з найбільших загалом. Його активи становлять майже 50 млрд гривень.  Сбербанку належить львівський ВіЕс Банк (колишній Volksbank), який займає 29-те місце за розміром активів.

"Ми шукаємо варіанти виходу з України. З такою позицією уряду ми не маємо великого відтинку часу. Я не хотів би нічого коментувати, поки ми не прийдемо до остаточного рішення", - заявив голова Сбербанку Герман Греф.

Як зазначає російське видання RNS, Греф назвав санкції проти Сбербанку в Україні "беззаконними діями".

"Ситуація по Україні доволі складна. Емоційно складна і реально складна. Поєднання таких абсолютно беззаконних дій, які проти нас здійснюються в Україні, в цілій низці міст, за повного потурання правоохоронних органів", - заявив він.

Нагадаємо, що ПАТ "Сбербанк" - найбільший серед банків з російським капіталом в Україні та один з найбільших загалом. Його активи становлять майже 50 млрд гривень. Більші від нього тільки державні ПриватБанк, Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, а також належний австрійцям Райффайзен Банк Аваль. 

Також російському Сбербанку належить львівський ВіЕс Банк (колишній Volksbank), який займає 29-те місце за розміром активів.

Заступниця голови НБУ Катерина Рожкова раніше заявила, що всі українські банки, які належать Росії, виставлено на продаж.

16 березня Україна ввела санкції терміном на 1 рік проти ПАТ "Сбербанк", ПАТ "ВіЕс Банк", ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" (Промінвестбанк), ПАТ "ВТБ Банк", ПАТ "БМ Банк" через їхню приналежність Російській державі. Санкції передбачають обмеження на виведення капіталу за межі країни на користь пов'язаних осіб.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

"Взяли за жабри"! І це добре!!!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

"Взяли за жабри"! І це добре!!!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!