Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
151

Розвиток «Народного Оглядача» у березні 2017. Прошу підтримати щедрими дарами!

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Головні здобутки березня – підвищення аналітичного рівня та відвідуваності сайту, стабільна робота Intermarium.TV і подальше розгортання мережі Інституту Міжмор’я. Якщо вдасться поліпшити фінансування, то розширимо групу розробки, активізуємо роботу Радіо Міжмор’я, а також почнемо видавати журнал «Нова Європа» в електронному і паперовому варіантах.  

170321-no-7.jpg

Ого, на Беобахтері пішла серйозна аналітика!
Ого, на Беобахтері пішла серйозна аналітика!

З початку березня 2017 року ми даємо більше власної аналітики і перекладів іншомовних статей, що дозволяє читачам «Народного Оглядача» краще орієнтуватися в глобальних процесах. Гарним прикладом є статті: 

Поліпшення змістовного наповнення сайту привело до підвищення його відвідуваності приблизно в півтора рази: від 2 тисяч до 3 тисяч унікальних користувачів за добу. Інколи бувають стрибки відвідуваності. Наприклад, стрибок до 18 тисяч відвідувачів на добу спричинила ось ця стаття –

Такого роду «бестселери» приводять на наш сайт нових постійних читачів.

Втішає робота нашого телебачення – відтепер відеоканал Intermarium.TV щотижня «випікає» якісний інформаційний продукт. Глядачі зауважують, що трансляції з нашого «Зіркового Корабля» – це не лише світоглядні та практичні знання, а й дуже якісна психотерапія. Наприклад:

Прихильники боголюдської метаморфози незабаром отримають перетворюючу матрицю Живого Слова Еlf-3 (перша матриця опублікована три місяці тому: Elf-1).

Триває робота з розгортання мережі Інституту Міжмор’я. Нині відбувається розробка і тестування софту, а лідери демосів опановують навички роботи зі своїми сайтами. На сьогоднішній день маємо такі сайти:

Intermarium.Institute

Кафедра лідерства і управління

+ Віра - артіль будівельного мистецтва

Кафедра постіндустріальної філософії

+ Ідеології XX століття

+ Школа Української Магії

+ Intermarium.TV

+ Динамізм

Презентація деяких сайтів відбудеться вже на Інтермаріум-конференції 26 березня 2017 року (реєстрація).

Якщо вдасться поліпшити фінансування, то розширимо групу розробки, активізуємо роботу Радіо Міжмор’я, а також почнемо видавати журнал «Нова Європа» в електронному і паперовому варіантах.  

Запрошую всіх зацікавлених прихильників Народного Оглядача підтримати розвиток нашої справи щедрими дарами.   

Творимо!

Наші інтереси: 

Формуємо власну медіа-корпорацію.  

Коментарі

Зображення користувача Любов Фаренюк.

Вчора стався збій з інтернетом. З'являлося повідомлення "немає зв'язку з сайтом". Оператор вибачився за несправності і пообіціяв проінформувати в смс про їх усунення. Тільки під вашим сайтом був лінк "Завантажити збережену копію". Але завантажилася не копія, а оригінал. Ваш сайт першим вийшов на зв'язок. За ним - пошукові системи, ігрові сайти, фейсбук - останній.

Вітаю - ви найкращі.

СМС від оператора чекаю й досі:)