Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Росія не може дозволити собі нову гонку озброєнь

Спецтема:

За останні 38 років у світі не було "стільки ядерної риторики, скільки її чується зараз: навіть в самий розпал холодної війни ніхто так легковажно не погрожував застосувати ядерну зброю", - пише Юліан Ганс (Julian Hans) на сторінках німецької газети Sueddeutsche Zeitung. "Нещодавно російське керівництво випустило цього джина з пляшки, і тепер він поставив російську владу перед труднощами", - йдеться в статті.

ozbroyennya.png

Хочеш миру - готуйся до війни
Хочеш миру - готуйся до війни

Йдеться про документальний фільм одного з каналів російського державного телебачення, в якому Путін був представлений в якості генерального режисера приєднання Криму до Росії. Серед іншого, у фільмі згадувалося, що російський лідер думав про те, щоб привести в повну бойову готовність російську ядерну зброю.

Іншим разом російський телеведучий хвалився в ефірі тим, що "Росія в змозі перетворити Сполучені Штати в радіоактивний попіл". Після цього в Калінінградську область було відправлено комплекси "Іскандер", пише Ганс.

"Росія занадто слабка в економічному плані і неприваблива в політичному, щоб мати якусь вагу на міжнародній арені, - продовжує Ганс, - так що російське керівництво досягає вагомості за допомогою відносно дешевої партизанської тактики з дезінформації, кібератак, діяльності спецслужб і спецназу". Ядерна булава, в свою чергу, гарантує, що на це не буде дано адекватної відповіді.

Але тепер, звертає увагу автор, "Дональд Трамп анонсує нарощування ядерного потенціалу, а для збереження паритету Москві доведеться також нарощувати свій арсенал. Але на нову гонку озброєнь у Росії грошей нема".

Ну що, кацапи, дострибалися?
Ну що, кацапи, дострибалися?
Наші інтереси: 

Хочеш миру - готуйся до війни (Трипільська релігія).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи