Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Держдума пручається

Категорія:

Держдума прийняла проект звернення до Верховної Ради України з питання ратифікації Україною меморандуму про взаєморозуміння з НАТО і рекомендацій Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України проводити теле- і радіотрансляції тільки українською мовою. «За» проголосували 333 депутати.
Ратифікація Верховною Радою меморандуму з НАТО – «нічим не виправданий з військово-політичної точки зору кроком української сторони», який «не відповідає інтересам забезпечення безпеки і стабільності в регіоні, лінії на зміцнення відносин добросусідства і довіри між нашими державами», говориться в тексті документа, повідомляє РІА «Новини».

В той же час, рішення проводити теле- і радіомовлення в Україні національною мовою депутати Держдуми назвали «спробами адміністративного витіснення або заборони російської мови на Україні», які «ігнорують традицію українсько-російської двомовності, обмежують права громадян самої України і заслуговують критичної оцінки з боку відповідальних українських політиків».

ForUm
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи