Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Головні випробування, які чекають на ЄС у 2017 році

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

На початку січня Верховний суд у Лондоні вирішуватиме, чи має і, якщо так, то як саме, Британський парламент має бути залучений до прийняття урядом Великобританії рішень щодо виходу країни з Євросоюзу. Після цього буде зрозуміло, наскільки багато чи мало простору для прийняття рішень матиме прем'єрка країни Тереза Мей під час процесу Brexit.

Deutsche Welle підготувало список особливо значущих подій, які стануться у Європі цього року.

У лютому глави держав та урядів 27 країн-членів ЄС (без Великобританії) зустрічаються на позачерговому саміті на Мальті, аби обговорити майбутнє Євросоюзу після виходу з нього Великобританії. 

У березні нідерландці обиратимуть новий парламент. Згідно з нинішніми опитуваннями, правопопулістська та євроскептична партія Герта Вілдерса може сформувати найбільшу фракцію. Ця політична сила зокрема бореться проти ісламу та імміграції до Європи. 

У квітні французькі громадяни прийдуть на виборчі дільниці, аби визначити ім'я наступного президента країни. Поки що все виглядає так, що одним туром не обійдеться і в другий етап перегонів вийдуть кандидат від консервативних "Республіканців" Франсуа Фійон та лідерка правопопулістського "Національного фронту" Марін Ле Пен. Спроби побороти популістів з боку кандидата від правлячих соціалістів, а також незалежного претендента на посаду, екс-міністра економіки Еммануеля Макрона, як вважають, шансів на успіх не мають. 

На червень в Італії можуть бути призначені дострокові парламентські вибори. Причина - поразка екс-глави уряду Маттео Ренці на референдумі щодо реформи конституції в грудні 2016 року. Згідно з опитуваннями, на перших місцях - популістський рух екс-коміка Беппе Грілло. Він немає жодного досвіду урядування, робить ставку на євроскептицизм та базову демократію із залученням громадян до багатьох рішень.

Великий державний борг Італії становить суттєву загрозу стабільності Єврозони, а політична нестабільність може загрожувати також і долі всього ЄС.

У вересні будуть вибори до німецького Бундестагу. Поки що все схоже на те, що Анґела Меркель має всі шанси залишитися канцлеркою - але на чолі якої саме коаліції? Однозначну відповідь на це запитання нині дати не може ніхто. Те, що велику роль при цьому відіграватиме правопопулістська "Альтернатива для Німеччини", яка має всі шанси здобути суттєві результати на виборах, вважається малоймовірним.

На німецьку федеральну канцлерку багато хто дивиться як на рятівницю не лише Європи, але й всього Заходу. Від демократичної стабільності та економічної потужності Німеччини залежить багато що. 

 

Наші інтереси: 

Як не дивно, для України те, що Європа буде зайнята своїми проблемами, непогано, на мою думку. Нарешті українці та нинішня влада зрозуміє, що потрібно розраховувати тільки на себе, на власні сили, а не дивитися на своїх патронів, не заглядати в рота Ангелі Меркель чи Федеріці Могеріні, а об'єднуватися зі своїми найближчими союзниками (Польщею та країнами Балтії) і творити новий геополітичний союз - Нову Європу.  

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

У нас здавна існує дві крайнощі... Або сподіватися на когось ззовні, який визволить нас від окупації; або робити ставку тільки на власні сили. 100-річний досвід свідчить, що обидві крайнощі не дозволяють досягти незалежності і розбудувати Державу.

Нам шкодить НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕГОЇЗМ!

Потрібно шукати впливових союзників, спільні інтереси.

НЕ потрібно повторювати помилок минулого: у 1918 році ми не використали допомогу союзника - кайзерівської Німеччини; у 1941 році ми не використали допомогу союзника - Третього Райху.

Сьогодні нашими реальними союзниками є США і Литва! Це держави, які реально нам допомагають, і політично, і технічно.

Сьогодні нам необхідно залучити до союзників Польщу, Естонію і Латвію... Тільки тоді ми зможемо реально говорити про Міжмор'я.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!