Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Спецслужби США прослуховують весь світ, але розшифровують лише 10% інформації

Світ:

Учора радник містера Буша-молодшого з національної безпеки Кондоліза Райс мала застосувавши усю свою енергію. Їй потрібно було переконливо спростовувати твердження журналіста “Вашінгтон Пост” Боба Вудворта, який розповів у своїй книзі про те, як вони у парі з президентом Бушем вирішили розпочати війну в Іраку ще у січні 2003 року, тобто за три місяці до того, як експерти комісії ООН доповіли про зброю масового знищення.

Вудворт описував, як сидячи на ранчо президента у Техасі, Буш та Райc перебирали різні можливості, і потім дійшли згоди. Тоді, коли своїм співвітчизникам він повідомляв, що війна – це “останнє рішення”.

Книга Вудворта “План нападу” підтверджує свідчення колишнього радника Білого дому Річарда Кларка, який заявив, що адміністрація Буша мала намір розпочати дії в Іраку замість Афганістану після теракту 11 вересня. Теж саме повторював й звільнений міністр фінансів Пол О’Нейл, який говорив, що адміністрація Буша була налаштована ввести війська до Багдаду ще в січні 2001 року, тобто відразу після того, як Буш “в’їхав” до Білого дому, - повідомляє агенція “Блумберг”.

Зараз Кондоліза Райс, яка змушена свідчити слідчій комісії, що розслідує ймовірність уникнення терактів 11 вересня, каже, що журналіст не правильно розцінив сказане на ранчо.

Міс Райз не заперечує, що розмова мала місце, але слова були неточно інтерпретовані, сказала вона в неділю в інтерв’ю CBS. Нагадаємо, що 6 березня 2003 Буш заявив, що резолюція ООН дозволяє операцію в Іраку, але 10 днів потому документ так і не був підписаний. 20 березня, без санкції ООН, Пентагон ввів війська до Іраку.

Тим часом, сьогодні французька газета “Ле Монд” друкує скандальну статтю про неспроможність спецслужб США.

Про це говорять вже давно, але французи наводять цікаві цифри: 30 тисяч службовців NSA (National Securyity Agency), в принципі здібні буквально прослуховувати увесь світ. Проте в такому разі NSA мала б видавати на гора 10 мільйонів інформацій. Але проаналізувати 10 мільйонів розмов та листів – нереально, тому факт залишається фактом: 90% інформації, що перехопили служби „летять у смітник”, і лише 10% стають предметом ретельного вивчення експертів, каже французький спеціаліст Алексіс Деба.

Тому, каже автор статті у “Le Monde”, ймовірно існуюче попередження про теракт у Нью-Йорку, а це два речення (“Важливий матч розпочнеться завтра”, та “Завтра – година 0”) були перехоплені напередодні теракту, але потрапили на стіл одного з керівників NSA лише 12 внеренся 2001, тобто після того, як найгірше вже відбулося.

-----------------------------------
В тему:

Зовнішня релігійність + ринковий утилітаризм

Війна — це бізнес

Зброя масового обману

Війна проти Іраку: витоки зради

Війна без кінця

Єврейські еліти США штовхають цю країну до армагеддону

Брудні справи апологета “нового американського століття” Річарда Перла

Глухий кут міжнародної юриспруденції

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи