Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
280

Українців залишилося 38 мільйонів

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

У цей день 2001 року незалежна Україна перший і поки єдиний раз провела перепис населення. Тоді нас було понад 48 мільйонів. На зорі Незалежності нас було 52 мільйони.

 Потім почалась масова еміграція. Війна відхопила Крим і Донбас, тому нині нас орієнтовно 38 мільйонів – майже стільки, скільки на початку минулого століття. У той час, як більшість європейських країн удвічі збільшили кількість своїх громадян.

Орієнтовно на заробітках за кордоном – від 5 до 7 мільйонів наших співвітчизників.

На зорі Незалежності нас було 52 мільйони, нині демографи кажуть – на 10 мільйонів менше, але скільки нас достеменно ніхто не знає, бо Україна 15 років не проводила перепису населення.

Україна – друга у світі в антирейтингу смертності, нас випереджає лише Лесото.

Низька і народжуваність -182 місце у світі. Попередні століття українці намагалися збільшити себе, 1900-го року нас було понад 35 мільйонів, потім голодомори, примусове вивезення, еміграція і війна підкосили наш народ  на 10 мільйонів.

До 1940-го року ми виборсались із провалля до 41 мільйона, потім знову спад.

Найбільше нас було 1995-го – понад 52 мільйони. А тоді українці почали масово виїжджати за кордон, особливо прикро – їхала і їде молодь, яка вже не народить тут дітей.

І якщо Франція, Великобританія, навіть Німеччина вдвічі збільшили свій народ за минуле століття, то ми – як почали його – до тієї точки і наближаємось. А демографічна і економічна кризи підживлюють одне одну.

Анексія Криму та війна на Донбасі не лише скоротили нашу кількість, а й збурили потужну міграцію людей,– кажуть соціологи.

Україні давно потрібно створити реєстр населення або ж провести детальний  перепис за новими технологіями.

Перепис – дороге задоволення. Теоретично, чиновники планують його на 2020 рік, та поки Міністерство фінансів до цього навіть не бралось.

Можливо, результати нового перепису підштовхнуть владу до ефективних кроків подолання кризи.

Нагадаємо, з Укрїни за кордон виїхало понад 7 тисяч професійних лікарів.

 

Наші інтереси: 

Як тільки українці відчують СВОЮ владу і СВОЮ країну (яку у них вкрали де-факто олігархи і паразитичні державні утворення), все буде добре!

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Біда не в тому,що нас стало набагато менше,а в тому,що дуже повільно впроваджується правило переходу із кількості у якість.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Арсен Дубовик.

"Українців залишилося 38 мільйонів" = "Ще не вмерла Україна"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Андерс Фальке.

Дуже важка інформація, яка швидко псує настрій. Може це просто чергова диверсія, щоб приготувати Українців до такої кількості? Може нас далі нормальна кількість - 50 мільйонів або коло цього? Світовий уряд щось планує - заселити сюди африканців та вихідців з близького сходу, щоб вони швидко плодилися і були слухняними працівниками, бо українці постійно пручаються і влаштовують майдани.

От подумайте - чому ми так звикли говорити, що в нас найродючіша земля та найкрасивіші жінки і одночасно населення зменшується? Якось не логічно. Нащадки тих, хто організовував диявольські вакханалії в Україні у вигляді голодоморів, розстрілів, переселень, індустріалізації, чорнобильської катастрофи, сьогодні спокійно керують Україною далі. Не розберешся сьогодні - хто наш, а хто проти нас... Сумно якось стає... Майбутнє у нас ніби є, але далеко не таке, як хочеться...

Миролюбність і озброєність!

Зображення користувача Бор Крутивус.

Український етнос після стількох перепалок залишився живим. Постійно відновлюючись і відроджуючись. При цьому будучи в низьких просторах страждань-боротьби, ну а тепер ми підіймаємось..
А в світі є досить набагато менших народів які живуть успішно. Це я до того, що потенціал до зростання народжуваності в нас завжди є, і коли приходить на то час число українців зростає до оптимального.

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш - відповідай за наслідки.