Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Порошенко підписав закон на підтримку українських фрілансерів

Світ:

Відтепер укладення зовнішньо-економічних договорів буде можливим не лише в письмовій, але і в електронній формі. Переважна більшість фрілансерів внаслідок складності і надмірної бюрократизації процесу не працює у легальному полі, а користується системами Payoneer, PayPal тощо. Через це обсяги експорту послуг дедалі скорочуються.

Президент Петро Порошенко підписав законопроект #4496 щодо усунення адміністративних бар’єрів для експорту послуг, повідомляє Watcher.

Документ мінімізує адміністративні бар’єри під час процедур укладення зовнішньо-економічних контрактів, зарахування валютного виторгу, а також бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Закон також забороняє банкам вимагати переклад документів українською мовою, у разі якщо вони оформлені англійською, рахунок (інвойс) визнаватиметься первинним документом і може бути підписаний за допомогою особистого підпису, аналога власноручного підпису, електронного підпису або електронного цифрового підпису, електронного підпису одноразовим ідентифікатором.

У пояснювальній записці депутати вказували, що переважна більшість фрілансерів внаслідок складності і надмірної бюрократизації процесу не працює у легальному полі, а користується системами Payoneer, PayPal тощо. Через це обсяги експорту послуг дедалі скорочуються. У 2015 році експорт послуг становив лише 83% від показника 2014 року. Комп’ютерних послуг надано на майже $966 млн, а це лише 88% від обсягів 2014 року.

Верховна Рада прийняла відповідний законопроект 3 листопада.

Завдяки прийняттю закону #4496 IT-галузь, фрілансерів та всіх, хто постачає послуги за кордон (і цим приносить валютну виручку в Україну), чекає ряд нововведень.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Василь Федорiв.
0
Ще не підтримано

Куди подiвся мiй коментар?

Хай Буде!

Коментарі

Зображення користувача Василь Федорiв.
0
Ще не підтримано

Куди подiвся мiй коментар?

Хай Буде!

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Найбільш тупі або образливі коментарі можуть видалятися - для підтримки певного культурного рівня. Все ж таки у нас серйозний сайт, а не підзаборний форум.

Василь Федорiв каже:
Куди подiвся мiй коментар?

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!