Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
60

«Зелена» багатоповерхівка в США дозволяє мешканцям економити на електриці до 100$ в місяць

Важливість: 
3

Будівля, яка отримала назву Hanover Olympic, стала першим багатоквартирним будинком в Лос-Анджелесі, що відповідає найвибагливішим еко-стандартам. Цей будинок не споживає енергію з центральної електромережі та оснащений сонячними панелями, що дозволяє мешканцям щомісяця економити на платежах за електроенергію $ 100

На даху Hanover Olympic встановлено 215 сонячних батарей. Завдяки їм кожна квартира отримує по 3 кВт електрики.

Відстежувати споживання сонячної енергії мешканці можуть самостійно – в кожній квартирі є iPad Mini з енергетичним лічильником.

Також житлові приміщення обладнані світлодіодним освітленням, побутовими приладами зі стандартом енергоефективності Energy Star і термостатами Nest.

Придбати в будинку можна як студію, так і квартиру з однією спальнею або квартиру з двома ванними кімнатами.

Будівля виробляє стільки енергії, скільки необхідно для її потреб і навіть іноді з надлишком. Вона також обладнана спеціальною системою вентиляції і обігріву, яка дозволяє максимально економити енергію.

Лос-Анджелес прагне повністю перейти на чисту енергетику. Місто витратило $ 57 млн. ​​на заміну традиційного освітлення на світлодіодні лампи – це дозволяє економити $ 9 мільйонів на рік і скоротити емісію СО2. Також там встановлено 104 нові станції зарядки, а в наступному році їх повинно стати 1000.

Навіть поліцейські в ЛА користуються електромобілями. Згідно з даними компанії ThinkProgress, в 2015 році Лос-Анджелес отримував 20% електрики з відновлюваних джерел. Атомні і гідростанції давали ще 11%.

Наші інтереси: 

Цікавий досвід.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: