Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Нуланд: олігархи в Україні протистоять реформам

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Олігархи і клептократи, які контролювали Україну упродовж багатьох десятиліть знають, що їх бізнес-модель буде порушена в разі проведення реформ. 

160316viktoriyanuland.jpg

Вікторія Нуланд (англ. Victoria Nuland; нар. 1961, Коннектикут, США) — американський політик, офіційний уповноважений Державного департаменту США у справах Європи та Євразії.
Вікторія Нуланд (англ. Victoria Nuland; нар. 1961, Коннектикут, США) — американський політик, офіційний уповноважений Державного департаменту США у справах Європи та Євразії.

Помічник держсекретаря США Вікторія Нуланд закликає українську владу до єдності та проведення реформ у країні. Про це вона заявила 15 березня, виступаючи у Вашингтоні перед комітетом у закордонних справах сенату США щодо стану реформ в Україні через 2 роки після Євромайдану.

«Олігархи і клептократи, які контролювали Україну упродовж багатьох десятиліть знають, що їх бізнес-модель буде порушена, якщо реформи Майдану будуть успішними у 2016 році. Вони борються проти цього, використовуючи всі важелі старої системи: контроль над ЗМІ, державними підприємствами, депутатами Верховної Ради та судами, використовуючи погрози проти людей, які ухвалюють рішення задля блокування змін», – наголосила Нуланд.

«На цьому тлі керівники України були заблоковані упродовж кількох місяців у циклі політичних міжусобиць і нерішучості щодо того, як відновити єдність, довіру і ефективність у коаліції, продовжити реформ і перезавантажити уряд і його програму. Україна дрейфує, реформи гальмуються, підтримка МВФ та міжнародних інституцій надходить неосвоєною, а впевненість тих, хто хоче бачити стару Україну зростає всередині та за межами країни», – наголосила Нуланд.

За словами помічника держсекретаря США, підтримка України з боку міжнародної спільноти залежатиме від політичної ситуації в Україні та здатності українських керівників відновити консенсус.

10 лютого директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард заявила, що фонду буде складно продовжувати співпрацю з Україною без належної боротьби з корупцією. Вона також висловила занепокоєння «повільним прогресом, який демонструє Україна, в поліпшенні державного управління, у боротьбі з корупцією і в зниженні впливу корисливих інтересів на політику».

Президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови з Крістін Лаґард наголосив, що «Україна продовжить реформи, незважаючи на кризу у стосунках між урядом та парламентською коаліцією».

Наші інтереси: 

США продовжують свою лінію. Не втомлюються допомагати рятувати Україну від внутрішніх паразитів.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.

"....підтримка України з боку міжнародної спільноти залежатиме від політичної ситуації в Україні та здатності українських лідерів відновити консенсус." А хто ж лідери ?ПП і АЯ?Народ іх не вважає лідерами Не буду засмічувати ефір тими словами якими їх варто оцінити Вони є лідерами своєї кишені.Я звичайно не зробила відкриття -народ знає ціну цих лідерів Душа плавиться коли цих осіб називають лідерами

Зображення користувача Олена Каганець.

Так, Ваша правда. Але в англійській мові слово leader може перекладатися і як лідер, і як керівник. Тож я виправила у тексті помилку перекладача оригіналу.

Зображення користувача Явсе Світ.

США вміло "включають дурня" коли їм це потрібно.Адже знають як і що потрібно робити в Україні у цій ситуації. Лазаренко у тюремній робі тому приклад.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Олександр Миколайович.

Кому протистоять олігархи в Україні, якщо ніхто не пропонує реформ, а те що пропонується в якості реформ, реформами не є і не несе загроз олігархам, тобто особам які є одночасно і можновладцями, і бізнесменами?

Зображення користувача Василь Федорiв.

Протистоять один одному, тому й викинули "СВОБОДУ" iз ВРУ, щоб не заважали робити гендель.

Хай Буде!

Зображення користувача Олександр Миколайович.

А вам що від того, що вони протистоять один одному в робленні генделя? Я б зрозумів вашу турботу про їх протистояння, аби воно стосувалося змісту реформ. Але варто зауважити, що й "Свобода" відносно змісту реформ а ні пари з вуст.