Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

На захоплення Росією Криму і дестабілізацію України США відповіли ініціативою в мільярди доларів

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг розкрив вплив амбіцій РФ на трансформацію військової стратегії НАТО в Европі.

stoltenberg.jpg

Єнс Столтенберг

Збільшення американського внеску в оборону Європи, нарощування військових витрат НАТО і військове посилення східного флангу альянсу є наслідком дій Росії щодо України.

Столтенберг нагадав, що на початку лютого міністр оборони США Ештон Картер попросив конгрес збільшити суму фінансування американської присутності на континенті в 2017 році вчетверо, до $3,4 млрд, пише Інтерфакс-Україна.

"На приєднання Росією Криму та дестабілізацію України США відповіли ініціативою в мільярди доларів на підтримку безпеки Європи...Це буде означати більше збройних сил, більше військової підготовки та навчань, більше попереднього розміщення озброєнь та інфраструктури в Європі", - зазначив він.

Столтенберг заявив, що це дуже багатообіцяючі перші кроки, але попереду у Альянса ще довгий шлях.

Нагадаємо, що 2 лютого Пентагон запросив на 2017 фіскальний рік $3,4 млрд. для протидії російської агресії на європейському континенті. За словами глави оборонного відомства Ештона Картера, кошти будуть розподілятися з урахуванням зміни стратегічної обстановки, викликаної напористістю Росії і посиленням Ісламської держави.

Наші інтереси: 

Росія все ж сприймається як реальна загроза безпеки. Україні потрібно серйозно ставитися до свого захисту і передбачати ймовірні загрози противника, яким був, є і завжди буде Росія. І не тільки до захисту своєї території, але й культурного простору, мови. Те, що за 25 років так званої незалежності України так легковажно до цього ставилися, показали події останніх двох років.

Підписуюсь на новини