Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Європу поглинає цунамі ісламістського терору

Відповідальність за серію вибухів в Іспанії взяла на себе «Аль-Каїда». Електронний лист з такою заявою від імені «Аль-Каїди» прийшов в редакцію розташованої в Лондоні арабської газети «al-Quds al-Arabi».
В іспанській столиці в четвер вранці, за три дні до парламентських виборів, пролунали 13 вибухів. Внаслідок вибухів 192 людини загинули, понад 1400 отримали поранення. Це дані на 00:00 за московським часом. Список загиблих і поранених постійно продовжує збільшуватися.

Ці теракти в листі називаються «ударами по хрестоносцях». «Ми досягли успіху, зумівши проникнути в серце Європи і нанести удар по одній з головних баз союзу хрестоносців», - говорять автори листа. Сьогоднішні теракти вони назвали «Операція «Поїзда смерті».

«Ми не жалкуємо про смерті так званих «цивільних», оскільки якщо їм дозволено вбивати наших дітей, жінок, стариків і молодь в Афганістані, Іраку, Палестині і Кашмірі, то чому ми не можемо також вбивати їх?» - говориться в листі.

Крім того, як повідомляє SkyNews, в цьому посланні стверджується, що за вибухи в Мадриді несе відповідальність та ж група, яка організувала теракти в США 11 вересня 2001 року.

Лист підписаний від імені організації «Бригади Абу Хафс аль-Масри».

Раніше «Аль-Каїда» використала цю газету для повідомлення про проведені терористичні акції. Як правило, ця інформація згодом підтверджувалася.

Газета al-Quds al-Arabi отримувала листи від цієї організації після вибухів двох синагог в Туреччини в листопаді минулого року і вибуху штаб-квартири ООН в Багдаді в серпні минулого року. Це угрупування входить до складу міжнародної терористичної мережі «Аль-Каїда».

У листі також стверджується, що угрупування Усами бен Ладена готує масштабний теракт проти США. Він знаходиться в фінальній стадії підготовки.

«Ми хочемо повідомити хороші новини мусульманам всього світу. Давно очікуваний удар по Америці під назвою «Вітри чорної смерті» готовий на 90 відсотків, і скоро виконається воля Аллаха», - говориться в листі.

Автори листа також беруть на себе відповідальність за загибель 19 італійських військовослужбовців внаслідок теракту в іракському місті Нассирія в листопаді минулого року.

Також в листі стверджується, що підрив двох смертників в ресторані масонської ложі в Стамбулі у вівторок 9 березня організувала угрупування «Підрозділ армії Аль-Кудс». Метою камікадзе були «масони-сіоністи».

Автори листа закликали мусульман триматися подалі від цивільних і військових об’єктів США і їх союзників.

Вони також пообіцяли покарати Йемен за передачу Єгипту Сайіда Імаму аш-Шерифа, колишнього лідера угрупування, пов’язаного з «Аль-Каїдою».

Поки не вдається встановити походження листа. Його копія була надіслана редакцією лондонської газети в офіс агентства Reuters в Дубаї. «Я вважаю, цей лист справжній», - зазначив редактор газети al Quds Абдель Барі Атван. За його словами, і стиль і риторика листа практично співпадають з ранніми листами «Аль-Каїди».

«Для такої організації цілком звичайно присилати подібні заяви по електронній пошті», - вважає Атван. За його словами, це угрупування отримало назву на честь Абу Хафса аль-Масри, колишнього найближчого помічника бен Ладена, який загинув під час американського вторгнення в США в жовтні 2001 року.

«Це угрупування - складова частина «Аль-Каїди». Вони взяли ім’я цієї людини на знак визнання його особистості і його ролі в «Аль-Каїді». Ця бригада тісно пов’язана з угрупуванням бен Ладена і, по суті, є її військовим крилом, повідомляє «Newsru.com».

Крім того, увечері в передмісті Мадрида Алкала де Ханарес був знайдений підозрілий фургон, в якому були виявлені сім детонаторів і аудіокасета c витримками з Корану арабською мовою.

За офіційними даними, саме з цього пункту вийшли всі поїзди, в яких сталися вибухи.

ForUm
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи