Важливість: 
3

Категорія:

Джо Байден: Хай живе Вільна Українська Держава!

Віце-президент США закликав українців стати засновниками вільної демократичної України. Для принишклої «ракової пухлини корупції», яка його слухала у Верховній Раді, це виглядало як «останнє американське попередження».

151209-bayden-6.jpg

Джозеф Байден: «Якщо ви доб’єтеся успіху – ви станете батьками-засновниками першої демократичної, вільної України».
Джозеф Байден: «Якщо ви доб’єтеся успіху – ви станете батьками-засновниками першої демократичної, вільної України».

8 грудня 2015 р. віце-президент США Джо Байден під час виступу у Верховній Раді заявив, що Україна повинна впоратися з двома викликами – вторгненням Росії і корупцією. США підтримують Україну в обох цих битвах.

Революційні процеси в сучасній України від порівняв з революційними подіями, які привели до заснування Сполучених Штатів Америки. 

«Перед кожним із вас стоїть завдання використати цю можливість для того, щоб відповісти на виклик історії і, нарешті, побудувати об’єднану, демократичну українську державу, яка б витримала випробування часом. У такі часи випробовуються людські душі. Це ваш час, ваша відповідальність... Ви повинні згуртуватися заради інтересів України. Все у ваших руках», – наголосив він.

Джо Байден заявив, що весь світ сьогодні спостерігає за Україною і підтримує її в боротьбі проти російської агресії.

«Окрім того, у вас є інша боротьба – історична боротьба проти корупції. Я ніколи не кажу людям з інших країн, що їм робити, але ви не знайдете жодної демократичної країни у світі, де так процвітає ракова пухлина корупції. Ви не зможете знайти жодну таку країну».

«Ви повинні самі керувати своєю долею. Ви повинні самі собі завоювати місце на землі, щоб створити свою ідентичність, щоб ви були самостійним гордим народом» – заявив Байден.

«Якщо ви доб’єтеся успіху – ви станете батьками-засновниками, першими керівниками першої, демократичної, вільної, об’єднаної України. Це надзвичайна відповідальність, надзвичайна можливість. Пам’ятайте про це».

Байден закінчив виступ словами: «Хай Бог благословляє наші обидва народи. І хай Бог благословляє і захищає наші війська». 

Джо́зеф «Джо» Робінетт Байден молодший (Джо Байден; англ. Joseph "Joe" Robinette Biden, Jr.; нар.20 листопада1942, Скрентон, Пенсильванія, США) — американський політик ірландського походження, сенатор США від штату Делавер (з 1973), член демократичної партії.

Наші інтереси: 

США - головний союзник України і Міжмор'я. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка