Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Джо Байден: Хай живе Вільна Українська Держава!

Категорія:

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Віце-президент США закликав українців стати засновниками вільної демократичної України. Для принишклої «ракової пухлини корупції», яка його слухала у Верховній Раді, це виглядало як «останнє американське попередження».

151209-bayden-6.jpg

Джозеф Байден: «Якщо ви доб’єтеся успіху – ви станете батьками-засновниками першої демократичної, вільної України».
Джозеф Байден: «Якщо ви доб’єтеся успіху – ви станете батьками-засновниками першої демократичної, вільної України».

8 грудня 2015 р. віце-президент США Джо Байден під час виступу у Верховній Раді заявив, що Україна повинна впоратися з двома викликами – вторгненням Росії і корупцією. США підтримують Україну в обох цих битвах.

Революційні процеси в сучасній України від порівняв з революційними подіями, які привели до заснування Сполучених Штатів Америки. 

«Перед кожним із вас стоїть завдання використати цю можливість для того, щоб відповісти на виклик історії і, нарешті, побудувати об’єднану, демократичну українську державу, яка б витримала випробування часом. У такі часи випробовуються людські душі. Це ваш час, ваша відповідальність... Ви повинні згуртуватися заради інтересів України. Все у ваших руках», – наголосив він.

Джо Байден заявив, що весь світ сьогодні спостерігає за Україною і підтримує її в боротьбі проти російської агресії.

«Окрім того, у вас є інша боротьба – історична боротьба проти корупції. Я ніколи не кажу людям з інших країн, що їм робити, але ви не знайдете жодної демократичної країни у світі, де так процвітає ракова пухлина корупції. Ви не зможете знайти жодну таку країну».

«Ви повинні самі керувати своєю долею. Ви повинні самі собі завоювати місце на землі, щоб створити свою ідентичність, щоб ви були самостійним гордим народом» – заявив Байден.

«Якщо ви доб’єтеся успіху – ви станете батьками-засновниками, першими керівниками першої, демократичної, вільної, об’єднаної України. Це надзвичайна відповідальність, надзвичайна можливість. Пам’ятайте про це».

Байден закінчив виступ словами: «Хай Бог благословляє наші обидва народи. І хай Бог благословляє і захищає наші війська». 

Джо́зеф «Джо» Робінетт Байден молодший (Джо Байден; англ. Joseph "Joe" Robinette Biden, Jr.; нар.20 листопада1942, Скрентон, Пенсильванія, США) — американський політик ірландського походження, сенатор США від штату Делавер (з 1973), член демократичної партії.

Наші інтереси: 

США - головний союзник України і Міжмор'я. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Результати колективного читання Живого Слова зазвичай проявляються протягом 3 днів. 6-го грудня ми читали ЖС за Вільну Українську Державу. На третій день - 8-го грудня - її підтримав Джо Байден.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Еней Харалужний.

Ось що говорить Геннадій Балашов про промову Байдена (https://www.youtube.com/watch?v=GH7YlwpaUlY)

Інформація - це те, що приховується.
Все інше - реклама.

Зображення користувача Миро Продум.

Що стосується критики існуючої системи, то з Балашовим багато в чому можна погодитися.

Що стосується його пропозицій, то до них треба підходити дуже вибірково і обережно. Просто треба розуміти, що це пропозиції безнаціонального вайш’ї, якого цікавить тільки бізнес - без податків і кордонів.

Еней Харалужний каже:
Ось що говорить Геннадій Балашов про промову Байдена (<a href="https://www.youtube.com/watch?v=GH7YlwpaUlY" rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?v=GH7YlwpaUlY</a>)

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Це було давненько, але все ж...

"У мережі має з ' явилося у відео, де іноземець за 100 секунд пояснює про війну в Україні"
https://youtu.be/KA_DtVWJsco

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Явсе Світ.

Лицемірство і брехня стали нормою міжнародної політики..Інфляція Слова набула неймовірних маштабів..Брешуть усі: політики,попи,лікарі,вчителі..Інформаційне поле Землі наповнилося брехнею до такої степені,що коли почнеться процес його самоочищення,людство може і не вижити..

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Вишеслава Звенигора.

Перепрошую, але успіху не добиваються, а досягають...