Зображення користувача Леонід Українець.
Леонід Українець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Що відбувається після тижневої відмови від соцмережі

Психологи з Данії з’ясували, що відмова від використання соціальних мереж зменшує відчуття самотності і підвищує рівень задоволеності від власного життя, повідомляє The Guardians.
 

Згідно з останнім дослідження Happiness Research Institute в Копенгагені, навіть 7 днів утримання від Facebook може позитивно відбитися на людині.

До таких висновків вчені дійшли в ході аналізу понад тисячі активних користувачів соціальних мереж від 16 до 76 років. Частина з них продовжувала використовувати Facebook, решта - на час відмовилися від цієї звички.

У підсумку з’ясувалося, що по закінченню тижня друга частина добровольців пережили на 55% менше стресових і негативних емоцій. При цьому середній показник задоволення життям респондентів зріс з 7,56 до 8,12.

Також добровольці, що відмовилися від Facebook, зізналися, що стали більш соціально активними в реальному світі і перестали відчувати почуття самотності.

Експерти пояснюють це тим, що люди бачать своєї у стрічці оновлень "відретушовані" варіанти життів їхніх близьких і друзів - новини про досягнення, відпустки і подарунки.

За словами організатора дослідження Мейка Вайкінга (Meik Wiking), це тільки перша частина експерименту - надалі вчені планують вивчити вплив тривалої відмови від соціальних мереж.

Зокрема, в планах у дослідників вивчити психологічний вплив року без Facebook на в минулому активних його користувачів.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Коментарі

Зображення користувача Таргитай Борисфенів.

Не бачити плин часу (соціальних мереж), можливо, когось робить щасливим. Однак, це не є правдою, бо оскільки я пам'ятаю ще колгоспні часи, коли люди працювали на трудодні й, навіть, не мали телевізорів, то я не бачив серед них щасливих оптимістів. Тут питання в іншому: людина мусить бути адекватна свого часу й прагнути досконалості, розуміти культуру й загалом обмежувати себе у своїх бажаннях.
Теє-як -його десь так.

Зображення користувача ДЗен ДЗелень.

Згоден, що адекватні люди прагнуть досконалості і здатні обмежувати свої комунікативні пристрасті.
Це дослідження підказує думку, що фейсбук поступово перетворюється на телебачення, від якого відмовилось багато адекватних людей.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Володимир Федько.

НЕ треба впадати в крайнощі! Або сидіти годинами в ФБ, або зовсім відмовлятися від нього.

Мене в 2016 році в ФБ банили тричі, і кожного разу на строк 30 діб. Я спокійно пережив бани і продовжую використовувати Фейсбук у потрібних мені межах і цілях.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!