Категорія:

Стартап Вільна Українська Держава виходить на якісно вищий рівень

Це справді важливе наукове досягнення! Поточні теоретичні дослідження зміни суспільно-економічних формацій відкрили новий інтелектуальний інструментарій прогнозування майбутнього. Постіндустріальна цивілізація буде втіленням природних законів і передовим фронтом еволюційного розгортання Всесвіту.

151116-nich_den.jpg

Новий день, зоря світанку!
Новий день, зоря світанку!

Йдеться про три принципи – «Протилежності», «Заперечення запереченого» і «Цілісності» – сформульовані у статті  Постіндустріальне суспільство, або Яку державу ми будуємо.

Вони не є універсальним засобом прогнозування майбутнього, а дійсні тільки для чергування суспільно-економічних формацій. Проте сьогодні ці принципи працюють надзвичайно точно, адже ми якраз і переживаємо історично короткий момент зміни формацій.

З одного боку, відкрилися ретельно приховувані знання про Трипільську цивілізацію та Неолітичну революцію, які започаткували «доіндустріальну формацію». Розуміння «доіндастріалу» дозволяє висловити гіпотези щодо «постіндастріалу».

З другого боку, УСІ зародки постіндастріалу вже реалізуються на наших очах, тож висловлені вище гіпотези перетворюються на точні знання.

Оскільки Вільна Українська Держава (ВУД) є проектом постіндустріальної формації, то цей наш соціальний стартап раптом набуває чітких обрисів.

Якщо донині проект ВУД сприймався як один з довільних варіантів майбутнього, то тепер ми бачимо, що йдеться про історичну необхідність, понад те – безальтернативність і неминучість.

Стежте за розвитком досліджень! Постіндустріальна формація є реалізацією природно-історичних закономірностей. Це значить, що Вільна Українська Держава буде втіленням природних законів і передовим фронтом еволюційного розгортання Всесвіту. Тому її перемога є історичною неминучістю.

Як після ночі завжди настає день, так з перегною нинішнього індастріалу виросте постіндастріал нової Золотої доби – нове Трипілля. 

Творимо!

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка